Florbolisti turpina zaudēt izbraukumā

Joprojām ar zaudējumiem Latvijas Florbola 2. līgas čempionātā turpina spēlēt SC «Mēmele/Code» komandas sportisti, kuri 1. novembrī Kroņaucē ar 9:7 piekāpās «Tērvetes» florbolistiem.

Piedzīvojot trešo zaudējumu pēc kārtas, Bauskas novada komanda ar izcīnīto vienu punktu ir noslīdējusi uz pirmspēdējo vietu grupā.
Spēle Kroņaucē abu vienību izpildījumā sākās piesardzīgi. Mazais laukums abu komandu spēlētājiem ļāva izpildīt metienus no centra, tāpēc ar pārliek lielu saspēli ne viena, ne otra komanda neizcēlās. Viesi no Bauskas pirmajā periodā trīs reizes spēlēja skaitliskajā vairākumā. Trešo iespēju izmantoja Edijs Velhoviks, kurš atklāja spēles rezultātu un ar 1:0 izvirzīja vadībā SC «Mēmele/Code» komandu.

Gūstot divus vārtus otrā perioda ievadā, mājinieki pārņēma vadību. Bauskas komandas rezultatīvākais spēlētājs Elvijs Artimovičs rezultātu ātri vien izlīdzināja, bet pusotras minūtes laikā trīs ielaistie vārti baušķeniekus nostādīja pavisam neērtā situācijā – 2:5. Bauskas vienība metās atspēlēties, vairākkārt bīstami apdraudot pretinieku vārtu drošību, taču lielākā daļa sviedienu lidoja secen vārtiem.

Ar gūtajiem vārtiem vairākumā viesu situāciju uzlaboja Tedijs Turks, kurš rezultāta starpību samazināja līdz diviem vārtiem – 3:5.
Pēdējās trešdaļas ievadā jaudīgs sākums padevās Bauskas komandai. Artūrs Nerets savā pirmajā čempionāta spēlē ar teicamu tālmetienu samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 4:5. Tuvāk pietuvoties baušķeniekiem neizdevās. «Tērvetes» florbolisti sameta divas bumbiņas viesu komandas vārtsarga Gata Ivanāna sargātajā «cietoksnī», atjaunojot jau trīs vārtu pārsvaru. Lai arī E. Velhoviks atbildēja ar vārtu guvumu, mājinieki atbildi parādā nepalika, un jau atkal spēlē trīs vārtu pārsvars laukuma saimniekiem – 8:5. SC «Mēmele/Code» komandas sportisti turpināja neizmantot lieliskas vārtu gūšanas iespējas no brīvām pozīcijām vārtu priekšā un reizi netrāpot pat tukšos vārtos.

Par spīti komandas biedru neveiksmēm, rezultatīvi turpināja spēlēt E. Artimovičs un E. Velhoviks. Abu sportistu gūtie vārti baušķeniekiem ļāva pretiniekiem pietuvoties līdz minimumam, kad spēlei atlikušas bija vēl vairāk nekā divas minūtes. Nomainot vārtsargu pret laukuma sesto spēlētāju, mājinieki raidīja bumbiņu SC «Mēmele/Code» komandas tukšajos vārtos, sagādājot viesiem trešo neveiksmi pēdējās trijās spēlēs.

Rezultativitātes punktus Bauskas novada vienības labā guva – Edijs Velhoviks – 3+0, Elvijs Artimovičs – 2+1, Artūrs Nerets – 1+1, Justs Baltmanis – 0+2, Tedijs Turks – 1+0, Kristaps Kalniņš, Kristaps Kurpnieks – 0+1.

Nākamā spēle SC «Mēmele/Code» komandai 14. novembrī Rīgā.