Florbolistiem nākas piekāpties 3

Latvijas 1. florbola līgā ar vienu punktu no Liepājas atgriezusies vienība «Bauska/SC Mēmele», kas ar 5:6 pēcspēles metienos piekāpās «Kurši FSS» komandai. Savukārt Elvi florbola līgas mačā «Bauska» piekāpās «Rubene» ar 5:6.

Vispirms 23. novembrī sporta namā «Mēmele» pretiniekus uzņēma «Bauska». Par rezultātiem informē mājas lapa sportsbauska.lv. Mačā ar 5:11 panākumu svinēja «Rubene» vienība.

Baušķenieku komandas labā ar 2 vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Toms Rozentāls, kuram arī labākā spēlētāja gods mājinieku rindās. Pa vieniem vārtiem un rezultatīvai piespēlei iespēja Matīss Dulbe un Artūrs Dulbe, vēl vieni vārti Ģirts Laugalis kontā. Rezultatīva piespēle Mārtiņam Mickevičam un Nikitam Maksurovam. «Bauskas» vārtsargs Janis Goza atvairīja 6 no 11 pretinieku komandas metieniem, savukārt Gatis Ivanans tika galā ar 13 no 19 raidījumiem.

Nākamā spēle Bauskas komandai 28.novembrī Ogrē pret Florbola Klubs «Ogres Vilki». «Paldies Bauskas komandas skatītājiem, par nerimstošo atbalstu un uzticību komandai! Spēlētāji to novērtē un turpinās cīnīties!» pauž vienības pārstāvji.

Savukārt Liepājā 1. līgas spēlē pēcspēles metienos Bauskas novada komanda ar 5:6 piekāpās FK «Kurši FSS» vienībai. Baušķenieku labā labā ar «hat-trick» izcēlās Everts Janušauskis, bet Reinis Jānis Krīgalis iespēja divas rezultatīvas piespēles. Pa vieniem vārtiem guva Vitālijs Ivanovs un Felikss Žieds, bet rezultatīva piespēle Gustavam Pļevokam un Ronaldam Bēmanim. Par labāko spēlētāju Bauskas komandā atzina Kristeru Ķūrēnu – Repšu. Vārtsargs Štrovalds Artis atvairīja astoņus no 13 pretinieku komandas metieniem. Nākamā spēle «Bauska/SC Mēmele» florbolistiem būs 30. novembrī savās mājas pret FK «JeNo».

Pievieno komentāru

Komentāri 3

jop

Ko mums dod divas florbola komandas,kuras ir pēdējās vietās. Vai tā neskaitās Bauskas novada naudas izsaimniekošana?

pirms gada, 2019.11.27 13:50

mat

tur arī divas basketbola komandas pa pēdējām vietām

pirms gada, 2019.11.28 09:01

Zigis

Kad ieliek par trenneriem trīs vītušas rozes tad arī tāds rezultāts.

pirms gada, 2019.11.28 21:24

Vietējās ziņas