Florbolistiem vēsturisks panākums 9

Savu iesākto uzvaras gājienu šovakar savā laukumā turpināja florbola komanda «Bauska», kas ar 7:6 pieveica RTU florbolistus. Komandas treneris Dainis Akmentiņš atzina, ka šis ir sezonas labākais starts komandas pastāvēšanas vēsturē.Sporta namā «Mēmele» vairāk nekā 150 sanākušie līdzjutēji pirmo reizi mačā uzgavilēja jau trešajā minūtē, kad mājiniekus vadībā izvirzīja Rihards Mallons pēc Toma Gruncka piespēles. Pēc 40 sekundēm Māris Akmentiņš panāca jau divu vārtu pārsvaru pār rīdziniekiem un šķita, ka viesiem jau parādīts, kuri ir laukuma saimnieki. Taču nekā, turpinājums tik veiksmīgs nebija - spēlētāju pārkāpumi traucēja rezultātu noturēt, un līdz pirmā perioda beigām baušķenieki saņem divus noraidījumus. Pretinieki veiksmīgi izmanto vairākumu, vispirms panākot 2:1, bet pēc pāris minūtēm jau 2:2. Īsi pirms perioda beigām viesi ar 3:2 izvirzās vadībā. Nonākuši zaudētājos, baušķenieki cenšas saņemties, taču mājiniekus vēl vairāk no līdzsvara izsit viesu trīs precīzi raidīti metieni uz kuriem «Bauskas» komanda spēj atbildēt tikai ar vienu rezultatīvu uzbrukumu. Pēdējā trešdaļā mājinieki vairs nekļūdās, apņēmīgāk un mērķtiecīgāk uzbrūk pretinieku vārtiem, un līdz perioda beigām spēj atgūt trīs vārtus, panākot izlīdzinājumu - 6:6. Par šīs trešdaļas galveno varoni kļūst Gatis Feldmanis, kurš ir gūto vārtu autors. Spēles papildlaikā baušķenieki spēj izraut uzvaru, kas šosezon jau ir trešā pēc kārtas. «Spēles sākumā pieļāvām trīs muļķīgas kļūdas, kas mums dārgi maksāja. Taču trešajā periodā komanda spēja saņemties un lūk - rezultāts,» komentējot spēli sacīja Dainis Akmentiņš. Nākamā spēle baušķeniekiem 4. oktobrī pret Kuršiem, kas pērn čempionātā ar 17 gūtiem punktiem ierindojās tūlīt aiz baušķeniekiem - 9. vietā. D. Akmentiņš prognozē, ka spēle būs grūta, taču ir jācīnās, un galu galā visu parādīs pats nākamsestdienas mačs.

Komentāri 9

Punu Dainiits

Jaa,es ar iesu,ja mei4a izmaksaas,jo baigie golaki,un gopnut arii vairaak nevienu nevaru,iepriekseejo reizi kaa gribeeju gopnut dabuuju pa pieri:)

pirms 12 gadiem, 2008.10.03 11:50

vēsture

es nesapratu-katra uzvara ir vēsturiska/STATITIKĀ/,bet te ja būtu spēle par 1vietu un mēs kļūtu par čempioniem tad tiešām tā būtu vēsturiska.....

pirms 12 gadiem, 2008.09.28 20:51