FOTO: Bauskā viesojas spēcīgas futbola komandas 3

Baušķeniekiem gaidāmā nedēļas nogale un aizvadītā ir gana smagas – 19. septembrī bija spēle ar potenciālajiem līgas līderiem «Albatroz SC 2», bet šonedēļ, 25. septembrī, ar pašreizējiem līderiem «JFK Ventspils».

Baušķenieki viesus no Jelgavas sagaidīja ar nopietnām rūpēm – «Albatroz SC 2» ir spēcīga vienība, turklāt papildināta ar Latvijas 1. līgas vienības spēlētājiem. Te šoreiz diemžēl nebija domu par uzvaru, bet gan vēlme neciest mačā sagrāvi.

Viesi arī dominēja laukumā un te jāpiekrīt komandas trenerim Arturam Kupčiunam, ka mājiniekiem šoreiz bija iespējas veidot situācijas, bet ne iespējas veiksmīgi uzsist pa vārtiem. Reāli visā spēles gaitā pie pretinieku vārdiem bija apmēram trīs vai četras epizodes, bet pārējā laikā maču pārliecinoši vadīja viesi.

Jāatzīst, ka spēle bija skatāma – šādas klases futbols Bauskā sen nebija redzēts. Jelgavas vienības pārstāvji bumbu pārvaldīja labi, spējot uzņemt pat ļoti tālas piespēles, ātri atdeva – lielākajā daļā gadījumu spēlētājs bumbu nepārvaldīja ilgāk par sekundi, labi spēlēja ar galvu.

Vienīgais, kas glāba baušķeniekus – pretinieku nespēja brīžiem īstenot savas iespējas pie mūsu vārtiem un komandas vārtsarga Āra Paužoļa spēle, kurš atvairīja vai tvēra daudzas bumbas. Beigās zaudējums ar 0:2 un kopumā jāatzīst, ka nav īsti skaidrs, ko šāda līmeņa komanda dara valsts trešajā līgā.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas