FOTO: «Bauskas» basketbolisti savu pirmo jaunās sezonas mājas spēli uzvar 1

Savu pirmo jaunās sezonas mājas spēli un reizē arī pieaugušo līgu maču Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunajā hallē aizvadījusi «Ramirent» Nacionālās basketbola līgas komanda «Bauska», kas papildlaikā pārspēja «BK «Liepāja»/LSSS» ar 68:65.

«Ramirent» Nacionālās basketbola līgas mačs starp «Bausku» un «BK «Liepāja»/LSSS» notika 25. septembrī. Jau tā sākumā baušķenieki izvirzījās nelielā vadībā, taču diezgan mazrezultatīvā spēlē nespēja panākt lielu pārsvaru. Otro ceturtdaļu viesi noslēdza ar nelielu pārsvaru – 24:28.

Baušķeniekiem ļoti veiksmīgi izdevās aizvadīt trešo ceturtdaļu, ko uzvarēja ar 21:9. Toties pēdējā ceturtdaļa bija neveiksmīga – otru tehnisko piezīmi guva Toms Vilks, kas labi spēlēja pirmajā puslaikā,  otrajā puslaikā viņam trūka veiksmes un savaldības. Baušķeniekiem bija neveiksmīgs noslēgums, un beigās neizšķirts – 55:55.

Papildlaikā viesi centās aizsardzībā segt individuāli, un šajā situācijā Artūra Dreimaņa sedzējs netika galā ar pienākumiem. A. Dreimanis vairākas reizes guva punktus, izvirzot komandu vadībā, un šo pārsvaru viesiem vairs neizdevās atgūt – baušķenieki uzvarēja ar 68:65. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas