FOTO: Florbola klubs «Bauska» pirmajā sezonas spēlē piedzīvo zaudējumu 2

Pirmo Latvijas «Elvi» līgas jaunās sezonas spēli vīriešiem neveiksmīgi aizvadījuši florbola kluba «Bauska» dalībnieki – pašu mājās piedzīvots zaudējums pret «SK Pārgauja» ar 2:12. Viesiem tas nodrošināja pirmo vietu turnīra tabulā.

Spēlē, kas notika 15. septembrī, baušķenieki pirmie izvirzījās vadībā – vārtus guva Lotārs Melderis. Turpinājumā viesi sāka viegli izrēķināties ar mūsu aizsardzību, un vienīgo reizi bija iespēja atbildēt otrajā puslaikā – pēc Kaspara Čakāna piespēles vārtus guva Jānis Reinis Krīgalis, bet tad rezultāts jau bija 2:8. Pēc septiņiem zaudētiem vārtiem Gati Ivanānu nomainīja Jānis Goža, bet arī viņu pārspēja piecas reizes. Visgrūtāk mūsu sportistiem bija izsekot līdzi pretinieku saspēlei, jo gandrīz visus vārtus viesi guva pēc labas saspēles.

«Pamatsastāvā šogad spēlē tie, kas trenējas. Komandas sastāvs ir jauns, un šogad galvenais uzdevums ir cīnīties katrā mačā. Protams, domās vairāk esam nākamā gada sezonā,» saka treneris Normunds Grunckis. Viņš atzīst, ka sabalansētas komandas izveidi traucē Rīgas tuvums – daudzi tur studē un strādā un ne visi ir spējīgi izbraukāt, bet šogad uzsvars tiek likts tieši uz treniņiem. Viņš vērtē, ka sākumā būs grūti, bet cer, ka kļūs vieglāk un komanda parādīs raksturu.

FK «Bauska» spēli aizvada šovakar, piektdien, viesos pie «Ķekavas», bet nākamais mājas mačs būs 28. septembrī, kad vienība uzņems komandu «Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas