FOTO: Futbola līderi Bauskā parāda spēku 1

Latvijas futbola 3. līgas Rietumu zonas mačā «Bauskas BJSS/SC «Mēmele»» vienība nedēļas nogalē uzņēma vienus no turnīra līderiem – JFK «Ventspils» vienību. Brīnumi šoreiz nenotika – baušķeniekiem zaudējums ar 0:8 un priekšpēdējā vieta turnīra tabulā.

Atšķirībā no iepriekšējā mača, kad potenciālajiem pirmās vietas īpašniekiem turnīra tabulā «Albatroz SC-2» baušķenieki piekāpās tikai ar 0:2, šoreiz vienības sastāvs nebija tik spēcīgs – uzbrukuma līnijā nebija Artūra Zomerovska, pussargu līnijā – Mārtiņa Bukša, vārtos nebija Āra Paužoļa. Otrais vārtsargs Ardis Māskis centās, cik spēja, bet ik pa brīdim trūka elementāras pieredzes, kas ļautu pēc iespējas labāk novērtēt situāciju laukumā.

Rezultātā viesi vārtus guva jau otrajā minūtē un līdzīgi turpināja – pirmajā puslaikā kopā četri vārti, un otrajā puslaikā – četri vārti. A. Māskis tomēr gana bieži glāba baušķeniekus no vārtu zaudējuma, turklāt pat diezgan bezcerīgās situācijās. Tikai viens viesu spēlētājs guva divus vārtus – pārējos sešus vārtus izcīnīja citi spēlētāji, kas iezīmē JFK «Ventspils» komandas uzbrukuma potenciālu. Tā liecina Latvijas Futbola federācijas mājaslapas informācija.

Te gan jāatzīmē, ka lielāku uztraukumu par komandas sniegumu radīja nelielais, bet ļoti aktīvais Ventspils fanu pulciņš. Mazais, bet atraktīvais fanu grupējums pieskandināja stadionu un beigās izcēlās arī ar dažādu krāsu dūmu sveču aizdedzināšanu. Tomēr viss ritēja mierīgi un bez starpgadījumiem.

Rezultātā baušķenieki ar četriem punktiem pašlaik atrodas priekšpēdējā, 11. vietā turnīra tabulā. Regulārajā čempionātā komandai palikušas divas spēles viesos ar turnīra augšdaļas komandām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas