FOTO: «Improvīzija» Pilsrundālē

Rundāles multifunkcionālo centru 31.jūlijā jau stundu pirms pasākuma «ieņēma»  interesanti un iedvesmojoši jaunieši, kuri bariņu vietējo bērnu izrāva no garlaicības un ar spēlēm pieskandināja brīvdabas pasākumu amfiteātri.

Tie bija performances teātra «MoDrIs» aktieri, kuri jau pirms izrādes iesildīja  improvizācijas meistarklasē 15 vietējos bērnus. Tas visus ļoti iepriecināja, un tad, kad pulksten 20 ieradās pārējie skatītāji, bērni jau bija gatavi iesaistīties visās norisēs.

Kas tad ir improvizācijas teātris «MoDrIs», un ko viņi vēlas dāvāt saviem skatītājiem? Tā ir entuziastu jauniešu grupa, kuri par sevi un savu ideju – bez atlīdzības iepriecināt cilvēkus septiņās vietās Latvijā, paši izsakās tā: «Vēlamies ar improvizāciju iepazīstināt arī citus, tāpēc esam izveidojuši projektu «Improvīzija», ar kur plānojam apbraukt  Latviju. Tie būs improvizācijas vakari ar skatītājiem un garantēts labi pavadīts laiks. Zinām – «impro» vakari ir perfekts veids, kā atkal atgūt ierūsējušās spējas būt sabiedrībā šajā laikā».

Jaunieši ar savu ideju ir piedalījušies «Projektu bankā», atbalstu guvuši arī no «Latvijas finiera», tāpēc apmeklē dažas skaistas vietas, kurās iepriecināt skatītājus, kopā ar savu skolotāju Agitu Ziņģīti piedāvājot iepazīt improvizācijas teātri.

Tika jautri atklāta jaunā informatīvā plāksne par Rundāles saules pulksteņiem, ieraudzītas Ineses Ceplītes «Annas kannas», kuras laiku pavada izstādē Pilsrundāles bibliotēkā, vienā no tām «Andrītis» (Krišjānis Teišerskis) atminot Mēmā šova cienīgu mīklu, atrada dārgumus.
 
Skanēja smiekli, negaidītas jautras situācijas no tūristu dzīves un rundālieši iepazina, kas ir spēlēšanās – improvizācijas teātris.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas