FOTO: Liepu ielas svētkos Vallē 6

Skaļi, jautri un draudzīgi sestdien, 20. jūlijā, aizvadīti Liepu ielas svētki Vecumnieku novada Vallē. Jau trešo gadu ļaudis satikās vasaras viducī, lai apliecinātu piederību ciema vecākajai, garākajai un apdzīvotākajai ielai un savam pagastam.

Programmā bija teātra skatīšanās, gājiens, koncerts, sportiska darbošanās, aktivitātes bērniem, zupas ēšana un zaļumballe. Šogad pirmo reizi daudzdzīvokļu māju pagalmā mastā uzvilkts Liepu ielas karogs.

Iveta Radziņa, pagasta pārvaldes vadītāja, atgādināja, ka pērn svētkos dzima ideja par karogu un ikviens varēja balsot, izvēloties vienu no trim piedāvātajiem metiem. Skiču autoram – Liepu ielas iedzīvotājam Laimonim Samulionim – bija uzticēta skaistā, košā un bagātīgi zaļā karoga pacelšana mastā. Tajā attēlots pagasta ģerboņa simbols – ratu ritenis, kas ieskāvis liepas lapu.


Plašāk – „Bauskas Dzīves” drukātajā versijā 23.jūlijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Vecumnieki

Paldies Bauskas dzīvei par savlaicīgu pasākumu atspoguļošanu. Vecumnieku novada Sabiedrisko attiecību speciālistes info iedod tad, kad pasākums aizmirsts.

pirms gada, 2019.07.22 17:53

...

Izlasisi un tāpat aizmirsisi!

pirms gada, 2019.07.22 18:20

Ku-kū.

Te laikam klepo rižā vadone.

pirms gada, 2019.07.22 19:20

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 10 mēnešiem, 2020.01.24 11:25

Vietējās ziņas