FOTO: Novusā – tikai vakcinētie 4

Bauskas novadā sākušās novusa sacensības. Šogad mūsu novusisti sacīkšu rīkošanā ciešāk sadarbojas ar Baldones novusa pārstāvjiem. Savukārt sacensībās piedalīsies tikai sportisti, kas ir saņēmuši vakcīnas pret «Covid- 19».

Pirmie Bauskas novada sporta centra «Mēmele» turnīri notika Bauskas stadiona manēžā – Īslīces kausa izcīņa 11. septembrī un Codes kausa izcīņa 12. septembrī. Dalībnieku skaits, salīdzinot ar citiem gadiem, bija mazāks – 18 un 16 spēlētāji.

Sacensību organizators un galvenais tiesnesis Aldis Pavilons pastāstīja, ka daudz domāts pirms turnīru rīkošanas par to, kādu drošības formātu izvēlēties. Beigās palikuši pie idejas par to, ka iesaistīties varēs vakcinētie sportisti. «Bija arī variants, ka piedalās sportisti, kam ir negatīvs tests. Tomēr šādā gadījumā visiem jāspēlē maskās, un izvēlējāmies tomēr nosacījumu, ka spēlē vakcinētie,» atzīst A. Pavilons.

Pirmajā sacensību dienā Īslīces kausa izcīņā bez zaudējumiem spēlēja Pēteris Simsons no Bauskas. Divi zaudējumi liedza iegūt pirmo vietu Īslīces pagasta pārstāvim Eduardam Laukam. Līdz pēdējai kārtai par bronzas godalgu cīnījās Aivars Vancāns no Dāviņu pagasta, bet pēdējā kārtā zaudējums Mežotnes pagasta pārstāvim Aldim Pavilonam, kurš turklāt par medaļām vairs spēkiem mēroties nevarēja. Rezultātā trešais īslīcietis Viktors Kļimantovičs, ceturtais – Aldis Pavilons un piektais – A. Vancāns. Sešnieku noslēdza Jānis Salna no Codes pagasta. Dāmu konkurencē veiksmīgākā bija Māra Pavilona no Mežotnes pagasta.

Otrajā dienā Codes kausa izcīņā pēdējos divus mačus izdevās uzvarēt A. Vancānam un izcīnīt otro vietu. Ne pārāk veiksmīgi cīņas sāka Vilnis Pelcers no Bauskas, bet pēdējās trīs bija uzvaras un trešā vieta. Pārliecinoši pirmo vietu šoreiz izcīnīja E. Lauks. Ceturtais codietis Oskars Sirmelis, piektais P. Simsons. Sestajā vietā bija Dainis Pavilons no Ceraukstes pagasta, savukārt dāmām atkal pirmā Māra Pavilona.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Aleksandrs

vai tad tas ir tik būtiski, ka jāpiemin par covid? tāpēc jau nepazūd tā sērga, jo visur pieminam

pirms 13 dienām, 2021.09.13 20:05

vot

Nu nevar pazust tas kas nav.

pirms 13 dienām, 2021.09.13 20:44

sports

Skumji, ka mums tādi sporta darboņi. Ja viss atklāsies , kā varēs acīs skatīties.Novusa spēle nav tā vērta, lai durstītos.

pirms 7 dienām, 2021.09.19 22:08

Vietējās ziņas