Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Rātslaukumā virmo Ziemassvētku gaisotne 34

Bauskas Rātslaukumā 15. decembra pēcpusdienā notikumu māja «Baltais briedis» sagaidīja pirmos apmeklētājus, bet vakarā tika iedegta pilsētas galvenā egle. Turklāt darbojās Ziemassvētku tirdziņš ar sezonai raksturīgu oriģinālu produkcijas piedāvājumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 34

Sergejs

Šorīt bijām aizstaigājuši uz šo balto brīnumu, lai jaunais Bauskas novada pilsonītis saņemtu savu sudraba karotīti. Jauki. Bet zināmā mērā ir rūgta pēcgarša. Rūgtais ir tas, ka pēkšņi domes vadītājs redz atrodas steidzama komandējuma Valmierā. Pasākuma sākums tiek vilcināts. Jo karotīšu pasniegšana bija paredzēta 10.45 Un sāk ierasties bērni kuri grib satikties ar Ziemassvētku vecīti. Ne viena domes deputāta. Pat "izdarīgais" vietnieks, ne arī kultūras centra vadītājs (arī Bauskas novada domes deputāts). Ir tik daudz deputātu dome, kuri varēja pārstāvēt novada domi un pasniegt karotīti. Visu cieņu Dzimtsarakstu nodaļas vadītajai, kurai nācās diemžēl šo putru. Ziemassvētki it kā ir svētku laiks un jaundzimušo sveikšana arī svētki. Bet šos svētkus atkal nozaga Grinčs. Skumji ir tas, ka BKC rīcība kārtējo reizi ir neprofosionāla un haotiska. Kā arī gaužām slikta komunikācija kārtējo reizi domē. Lai gan Bauskā tā ir pierasta lieta. Pat fotogrāfu nevarēja nodrošināt, lai šo momentu iemūžinātu. Pomps tiek pasniegts reklāmās un aukstuma sajūta uz vietas. Skumji. Zinot arī domes kantaino frāzi: “ Jūs redzat tikai negatīvo.” Jā! Ir negatīvais. Ideja bija laba, bet izpildījums kārtējo reiz draņķīgs. Esam vīlušies un negribas vairāk apmeklēt Bauskas kultūras centra rīkotos pasākumus, jo ar katru reizi tas kļūst neprofesionalāks un nekvalitīvāks. Citos novada pagastos un novados diemžēl dara mīļāk un profesionālāk.

pirms gada, 2018.12.16 17:35

sc

Karotīšu pasniegšana nav BKC organizēts pasākums, ja kas... Bet labāk gan dodies prom, uz citu novadu, ja viss te ir tik slikti.

pirms gada, 2018.12.16 20:09

Signe

Mēs arī apmeklējām norādīto balto brīnumu un palikušas tikai mieles. Civēki sastūķējušies, jo vieniem pasākums nav beidzies, bet otriem nav sācies. Drūzma uz pilnu klapi, sarunās dzirdama neizpratne, kāpēc kultūras namā nevarēja organizēt šo pasākumu. Sākumu tā arī nesagaidījām, aizgājām projām, bērnam jau bija piegriezies. Par šo brīnumu sajūsmā var būt tā tautas daļa, kura dzīvē neko citu nav redzējusi un samierinās ar sēnalām, kas tiek izbērtas deguna priekšā. Tiešām vajadzētu jaunajiem padomāt vai palikt šeit, jo tik tiešām ir gana ģimenēm draudzīgāku pašvaldību, kur tiek Domāts par iedzīvotājiem, ieskaitot pašus mazākos pilsoņus.

pirms gada, 2018.12.17 07:58

Laila

Tad neapmeklē Bauskas novada pasākumus. Neviens ar varu nespiež.

pirms gada, 2018.12.16 19:21

SerGejs

Sarunāts, neiešu vairāk. Vispār braukšu prom no Bauskas.

pirms gada, 2018.12.16 19:44

LILI

LAILA, JUMS TAISNĪBA.AR VARU NEVIENS NESPIEDA.NEPATIKA ,VARĒJA IET PROM.

pirms gada, 2019.01.15 10:36

Doma laba, bet..

Lieliska un apsveicama organizetaju iniciativa un pasakumu veidosana, t.sk ari šī. Bet tie tirgotaji un to noformejums.. tirgo ziemassvetku tirdzina kaut kadas lupatas, tirgotaju teltis pilniga "neskataa" un katra savadaka.. so momentu nakamgad vajadzetu regulet tomer organizetajiem.

pirms gada, 2018.12.16 21:13

Ak

Tad jau lupatām ir pieprasījums laikam..

pirms gada, 2018.12.16 21:45

Bauska A

Braucot ieksa sava Bauska no Rigas puses ir biki kauns par apgaismojumu uz svetkiem-paverojiet-ar stabu dekoraciju ir krietni par maz,pilniga nekada svetku sajuta. Ja domei nav ideju pa dekoraciju lai 3 nedelas butu skaisti zvaniet palidzesu 29191453. ir vel laiks. Raclaukuma eglite gan ir smuka...

pirms gada, 2018.12.16 21:49

Arī man gribētos vairāk to gaismiņu, virteņu utt. Bet mani pārsteidz tas, ka Bauskā ne iestādes, ne uzņēmumi, ne veikali neizrotā savu darba vides fasādi. Tas ir jocīgi. Pat bagātie lelveikali un bankas ar milzum peļņām neuzskata par vajadzīgu neko uzpost. Fui !

pirms gada, 2018.12.17 09:14

Zuze

Par pēdējo precīzi teikts. Rātslaukums tumšs.

pirms gada, 2018.12.17 02:08

LILI

ES ARĪ PIEKRĪTU JĀ KOMENTĀRAM.

pirms gada, 2019.01.15 10:39

Hmm

Ja..... Kam patīk kam nē. Katram neizdabasi diemžēl.

pirms gada, 2018.12.17 06:30

Lūdzu

Vaideloti, Saulvedi, Gaismas nesēj, lūdzu svabadu dari mūs no šī liekēžu bara!

pirms gada, 2018.12.17 06:39

!!!

Nu nemālējiet mazajiem bērniem tās sejas ...
Atradusī atrakciju!

pirms gada, 2018.12.17 06:47

Secinajums

Biju no tiem dažiem ļaudīm, kas piedalījās egles iedegšanas pasākumā. Eglei nemirdzot, tik tiešām visa apkārtne grima tumsā. Tirgotāji nekādi. Pie ugunskura sildijās žēlīga paskata vīri, tuvumā vairāk bija padzīvojušu ļaudis, kas visticamāk vientulības mākti, cerēj pabūt sabiedrībā. BĒRNI? bija, bet, ja ar tādu priekšnesumu tos grib uzrunāt, domāju, ka nākamreiz penši vien uz to atnāks. Kaut gan arī tie nav medusmaize, jo man aiz muguras stāvošajiem jau bij jāaizrāda, jo nepārtraukti komentēja notiekošo, visbeidzot paziņoja - nu kad tās beigs klaigāt, cik var dedziet tak egli. Skumji, ka iegrūž naudu teltī, bet pasākumam neatliek. Jājautā, kāpēc kultūras centrā ir darbinieki, vai tikai priekš organizēšanas? Ja naudas nav, vai pašiem grūti uzlikt rūķu cepures, izdomāt atrakcijas un novadīt pasākumu?

pirms gada, 2018.12.17 06:57

Nu ko

Izskatījās, ka Kultūras centrs šogad gribēja kaut ko pavisam citu, bez pierastajiem rūķiem. Pēc bildēm spriežot, pa dienu notika koncerti un izdarībās mājā. Kāda vaina ?!
Beidziet kurnēt !

pirms gada, 2018.12.17 09:19

viedoklis

Es tikai nesaprotu, kāpēc jums visiem tik ļoti vajag, lai kāds priekšnieks vai deputāts pasniegtu bērniem karotītes. Es gan negribētu, lai šādi cilvēki tuvojas manam mazulim. Priecājieties, ka viņu nebija! Par svētdienas pasākumu nezinu, bet sestdien gan bija viss jauki, nevajag uzpūtīgi kritizēt. Saprotu, ka kritizētāji izbraukājuši Eiropas tirdziņus, mums līdz tiem tālu, bet te vismaz nešauj kā Strasbūrā ...

pirms gada, 2018.12.17 09:47

arī viedoklis

vēl nešauj kā Strasbūrā, bet redzot ar kādu uzstājību tiek pieprasīta tā "lampiņa staba galā", tad var gadīties ka vienai otrai domes amatpersonai drīz vajadzēs par nodokļu maksātāju naudu pielikt miesassargus,,,,

pirms gada, 2018.12.17 10:36

Aina

Anonīmie kritiķi un pasākumu organizēšanas speciālisti!
Ziemassvētki ir laiks, kad jāspēj novērtēt visu, kas tev dzīvē ir dots, un pateikties par to. Pirms sagaidāt Ziemassvētku vakaru, iesakāms attīrīties ne tikai miesā un garā, bet arī prātā!
Anonīmi paust savu viedokli ir vienkārši, bet darīt publisku darbu un darīt to nevainojami ir ļoti grūti. Nesalīdzināmas lietas. Ja ir ko ieteikt, lai pasākums izdotos vēl labāks, tad diez vai šī ir tā piemērotākā vieta. Esmu lepna, ka arī Bauskā ziemassvētkos ir sava rozīnīte, kas papildina krāšņo egli un brīnišķīgo rātslaukumu.

Kultūras nama darbinieki!
Vēlu jums mieru un svētību šajā “demokrātijas laikmetā”, kad ikviens kam nav slinkums var anonīmi kritizēt un nopelt jūsu darbu. Zinu, ka organizējot pasākumus kultūras darbinieki ieliek ne tikai savu darbu, bet arī sirdi. Apmeklējot šīs nedēļas notikumus Baltajā briedī es par to pārliecinājos. Es ļoti priecājos, ka kultūra Bauskā pēdējā laikā kļūst aktīvāka un interesantāka, un to var paveikt ar nesavtīgu darbu- darbu kuru dara ar mīlestību. Mums vairs nav jāsalīdzina, kā notiek citur, bet pie mums nekā - tagad pie mums notiek vairāk un interesantāk nekā citur.
Tie kuri komentē, tie nekļūdās- tie kuri rada un dara, tiem dažreiz gadās kļūdīties. Es zinu, ka kļūdas tiks ņemtas vērā un nākamgad mums būs vēl jaukāki ziemassvētki.

pirms gada, 2018.12.17 10:30

Ainai

administrācijas cildinošo komentāru moderātore , arī tev iesakāms attīrīties ne tikai miesā un garā, bet arī prātā!

pirms gada, 2018.12.17 11:16

Ligita

"Jūs savā dzīvē saņemat to, uz ko koncentrējaties. Ja savā ceļā saskatīsiet tikai problēmas, jūs tās arī atradīsiet. Skatieties uz pasauli kā vietu, kur cilvēks cilvēkam ir vilks, un vienmēr gadīsies kāds lielāks vilks, kas uzlūkos jūs kā savu nākamo maltīti. Taču tas ir patiesi ne tikai attiecībā uz problēmām. Tas ir patiesi attiecībā uz visu. Ja cilvēkos meklēsiet tikai labāko, būsiet pārsteigts, cik daudz talanta, izdomas spējas, iejūtības un labas gribas ir cilvēkos jums apkārt. Galu galā pasaule pret jums izturas apmēram tā, kā jūs sagaidāt, ka pret jums izturēsies." Sacījuši B.Bergs & Dž.D.Manns.

pirms gada, 2018.12.17 10:55

vai tad kāds saka- nē

tiešām, izdomas ne valsts pārvaldē, ne arī pašvaldību muižiņās netrūkst, un visi dabū to uz ko ir koncentrējušies, bet realitātē pastāv princips, kas konsekventi tiek ievērots, un arī pie demokrātijas šis princips saucas- katram savs. Tikai valstīs, kurās demokrātija pastāv daudz ilgāk nekā pie mums, šo katram sava principu īstenot daudz grūtāk, jo piemēram Framcijā Makrona valdība pašreiz saņem to kas tai pienākas

pirms gada, 2018.12.17 15:15

P

Tikko dep.kand,kļūst dep.,momentā no kalpa paliek kungs.

pirms gada, 2018.12.17 10:55

Xxx

Manuprát vieta bija ok.Bet Ziemassvètku paciņas gan niecígas un bez svètku noskaņas.Mazulìśiem nepiemèrotas.

pirms gada, 2018.12.17 12:49

LILI

Vai tad svētki ir tikai ziemassvētku paciņās?

pirms gada, 2019.01.15 10:47

Daina

Es saskatu, ka Bauskā ir sācis iegriesties tas jauku pasākumu rīkots rats. Eglītes iedegšana citāka kā citus gadus, dāvanu paciņas arī citādākas (labas un gaumīgas). Jauki! Paldies!

pirms gada, 2018.12.17 16:50

Priecīgā

Man patīk notikumu māja, bērns piedalījās teātra spēlēšanā, nākamajā dienā skatījāmies burvīgu uzvedumu - "Kaķīša dzirnavas". Esmu pateicīga un novērtēju, ka cilvēki savu brīvdienas vakaru pavadīja Bauskā, atbraukuši ar dekorācijām, tērpiem, un centās mūs ielīksmot. Paldies visiem! Arī tiem, kas to organizē.

pirms gada, 2018.12.17 17:10

Mamma

Mums pasākums Bauskā deklarētajiem bērniem Baltajā Briedī patika. Protams, bija burzma, bet arī kultūras centrā vienmēr tāda ir un ar to pasākumos jārēķinās, jo citam bērniņam un vecākam ir iemācīts uzvesties zolīdi un negrūstīties, citiem tas nav mācīts...
Bet vispār Baltā brieža koncepts ir super - vismaz kaut kas savādāks un interesantāks.
Par paciņas saturu - mums patika! Tā jau svētkos daudz visādu saldumu saēdas, tad vismaz šī paciņa bija ar veselīgiem našķiem. Un galvenais jau nav tā paciņa, bet tas viss plezīrs ar rūķiem, spēlēm, Ziemassvētku vecīti...
Paldies par foršo ideju - momentfoto! Tas bija jauki!
Mēs apmeklējam Ziemassvētku pasākumu jau 3. reizi un bērns ir sajūsmā.
Runājot par egles iedegšanas pasākumu - jā, tur gan varu piekrist, ka tirdziņš diezgan skumjš un neuzrunājošs. Arī pati egles iedegšana bija tāda samocīta...
Bijām ar ģimeni Saldū uz egles iedegšanu (kur, starp citu, uzstājās tieši šīs pašas “egles”) un tur viss pasākums bija interesants gan pieaugušajiem, gan bērniem - ar pieaicinātiem animatoriem, kuri darbojās publikā utt. Katrā ziņā tur bija vairāk svētku sajūta.
Bet labi, ka bija auksts laiks un Bauskas egles iedegšana nevilkās stundām!

pirms gada, 2018.12.18 09:24

Skumjā Bauskā

Lasot komentārus, gribas smīkņāt, bet tomēr tik skumji, ka skaļš spurdziens neiznāk.
Ļoti žēl, ka tik skaistā pilsētā tik tukši cilvēki...gaismas par maz, tirgotāju par maz, par garlaicīgu, par seklu, par, par, par... Pasākums bija vāji apmeklēts nevis tāpēc, ka nebija ko darīt vai redzēt, bet tāpēc, ka baušķenieku mīļākais hobijs ir burkšķēt, necienīt cita darbu, nopelt un kritizēt. Visi tik pieraduši pieprasīt, bet, cik daudzi ir gatavi paši dot vai priekā dalīties?
Varbūt, ja baušķenieki nebūtu tādi vientieši, kurus ar varu jārauj ārā no mājas, tirgotāji paši skrietu uz Bausku - dažādi, krāšņi, interesanti. Bet te nevienam nekas nepatīk, nevienam neko nevajag. Tik atnāk, lai barā paburkškķētu. Kāds prieks tiem tirgotājiem uz Bausku braukt? Lai jūsu skumjos, mūžam neapmierinātos ģīmjus vērotu?
Jūs tā tik turpiniet! Lai visiem darītājiem galīgi rokas nolaižas no jūsu neprasmes priecāties par dzīvi, un arī tie aiziet strādāt pie publikas, kas viņus novērtēs. Tad jūs redzēsit, ko nozīmē skumjš pasākums un skumja Bauska.

Organizatori malači. Ideja super. Biju atbraukusi no Rīgas un nopriecājos. Brieža māja - Omulības epicentrs.
Pārējie, man jūs žēl. Tieši tāpēc jūs esat tur, kur esat, bet darītāji iet uz priekšu.

pirms gada, 2018.12.18 18:13

Bauska A

Ei skumja Bauska-pavero to pasu foto , kas tur ir skaists...tikai eglite Jaa-pareizi. Vai tiesam trukst izdoma lai vecpilseta mirdzetu ka pasaka. Paris cilveku neaizbrauc komandejuma un sanak noprkt lampinas un visiem prieks. Vai cilveks ar vienu skaistu cepuri,bet parejais jau vecs-bus sapucejies...nee tacu. Man zeel Jus

pirms gada, 2018.12.18 20:00

lili

Šim komentāram es līdz galam nepiekrītu.Izskatās, ka pats komentētājs ir pesimists .

pirms gada, 2019.01.15 10:53

A...

Pardaugava privats cilveks ar gaisminam var uztaisit pasaku sava seta,bet pasvaldiba ar savu budzetu pat blakus nestav. Vai s..gs kurators jums,vai iespejams Jums nav mazu bernu un kas ir- skaisti - ir Jums svess.

pirms gada, 2018.12.21 20:05

Vietējās ziņas