FOTO: Rundāles novadā svētkos pateicas vietējiem ļaudīm 7

Sestdienas, 19. jūnija, vakarā Rundāles multifunkcionālā centra āra amfiteātrī tika atzīmēts novada svētku noslēgums, kas bija arī simboliska un sirsnīga atvadīšanās no mazā novada, lai drīz vien iekļautos jau lielākā teritoriālajā kopienā – Bauskas novadā.

Tradicionāli ik gadu 18.novembrī tikuši sveikti tie Rundāles cilvēki, kas novadu dara sportiskāku, gudrāku, skaistāku. Pērn valsts svētkos epidemioloģiskā situācija bija saspringta, tālab sumināšana atlikta uz šī gada 19. jūniju.

Katrs apbalvojuma saņēmējs tika atsevišķi aicināts ar ielūgumu. Sumināja novada atklāto orientēšanās sacensību uzvarētājus, Gada skolotājas, sakoptāko sētu saimniekus, kā arī tika pasniegti pašvaldības Atzinības raksti un Goda raksti.

Sveicienus saņēma Zemgales Gada uzņēmējs – SIA „MI”, ko daudzi vietējie pazīst kā viesu namu „Baltā māja”, kur radoši saimnieko Ikertu ģimene.

Rundāles novada apbalvotos ļaudis sveica vietējā vokālā grupa „Naktsvijoles”, deju kopa „Magnolijas”, koris „Runda” (diriģente I. Zemļinska) un viešņas – dziedošās māsas Dimantas.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

nesaprašas

Pasākums tiešam jauks, bet visu sabojāja bērnu un pusaudžu uzvedība. Nesapratām , vai atrodamies svinīgā godināšanā, vai bērnu ballītē, kur var atļauties skriet, lekt pa sēdvietām, skaļi runāt, pat bļaut. Ko domā šo bērnu vecāki? Neesam pret bērniem, bet katram pasākumamir sava auditorija. Vai tiešam elementāras pieklājīas normas jāievēro tikai pasākuma izskaņā? Ja var priekšnesuma laikā traucēt tā izpildi (dejojot ,,Magnolijām" skrēja pa vidu)., mēs tomēr esam cienījamos gados.

pirms mēneša, 2021.06.22 13:33

arī

Pilnīgi pievienojos nesaprašām, labo noskaņojumu sabojāja b;ernu uzvedība. Nu kā var kāpt uz skatuves , skatīties dāvanu maisiņos. Labi, es pieņemu, ka māsu Dimantu priekšnesuma laikā dejo, bet Lancmaņa kunga runas laikā bļaustīties. Vecāki pārdomājiet savu bērnu nepieciešamību pasākumos. Ieteikums organizatoriem: bērnu ballītes, kur var to visu atļauties.

pirms mēneša, 2021.06.22 22:13

Cilvēks

Aicinājums vecākiem padomāt ir pilnīgi lieks! Vecāki nedomā un nedomās! Bērnu visatļautība tikai aug augumā. Atceros pēdējo pasākumu Rundāles pilī. Tur notika tas pats. Aizrādīju tētim, ka pasākums ir svinīgs. Tētis nesaprata, ko gribēju pateikt!

pirms mēneša, 2021.06.23 13:09

opis

Organizatoriem nav jāaudzina bērni.Pasākuma vadītāja Lauskinieces kundze noslēgumā neizturēja un lūdza savākt bērnus.Tie, kuri bija vistrakākie ,bija pils darbinieku bērni.Tā,lūk!Tāda tā ciena.

pirms mēneša, 2021.06.24 18:24

Organizators

Organizatori atbild par kārtību, ja nevar citādi, tad pārtrauc pasākumu. Tā ir bijis citur.

pirms mēneša, 2021.06.25 12:23

skuja

Priekšsēdētājs nelēma pārtraukt.

pirms 16 dienām, 2021.07.09 16:28

Vietējās ziņas