Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Septiņi Zemgales novadu uzņēmēji startē vienā kopējā attīstības projektā 1

Rundāles novada Mazmežotnes muižā aizvadīta projekta «Sadarbība Zemgales tūrisma nišas produktu un pakalpojumu attīstībai» atklāšanas konference.

Atklāšanas pasākumā 17. oktobrī projekta vadītāja Ludmila Knoka informēja, ka projekta mērķis ir veicināt sadarbību starp mazajiem ekonomikas dalībniekiem lauku tūrisma jomā, reizē paplašinot sešu Zemgales novadu tūrisma piedāvājumu, īstenojot mārketinga kampaņas.

Sadarbības projektā L. Knokai izdevies iesaistīt dažādu tūrisma piedāvājuma sastāvu – vēsturisko tērpu gatavotājus, kas darbojas Rundāles un Bauskas novadā, keramikas veidotāju no Rundāles novada, piparmētru audzētāju no Jelgavas novada, vīna ražotāju no Tērvetes novada, kulinārā piedāvājuma pārstāvi no Bauskas novada un dziednieciskās pirts meistarus no Vecumnieku novada Bārbeles pagasta.

Atklāšanas pasākumā partneri iepazīstināja sanākušos ar saviem piedāvājumiem un jau dalījās ar interesantu biznesa pieredzi.

Uzziņai

Projekts «Sadarbība Zemgales tūrisma nišas produktu un pakalpojumu attīstībai» ir viens no 13 projektiem, kurus iesniedza apakšpasākumā «Atbalsts lauku tūrisma attīstības veicināšanai», kuru vada Lauku atbalsta dienests. Kopējais šī apakšpasākuma budžets ir viens miljons eiro. Konkrētajā zemgaliešu projektā attiecināmās izmaksas ir 36 633,04 eiro, no tiem publiskais finansējums 29 306,44 un partneru līdzfinansējums – 7326,6 eiro.
Projekta vadītāja – Ludmila Knoka, projekta koordinatore – Kristīne Kociņa.
Sadarbības projekta partneri – biedrība «Vēsturisko rekonstrukciju studija «Rokoko» un SIA «Radošā apvienība «Spāres»» no Rundāles novada, Lolita Duge no Jelgavas novada, Kristīne Vallere no Vecumnieku novada, SIA «Tērvetes veltes» no Tērvetes novada, sporta klubs «Drostalas» no Iecavas novada un SIA «Tiks Tev un man» no Bauskas novada.»

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Rūdis

Mùuuuu ha ha haaaa..... SIA " tiks tev un man " zem domes startē ? Mudaki

pirms gada, 2018.10.21 23:27

Vietējās ziņas