FOTO un VIDEO: Kurmenes pagasta seniori rod prieku kopīgos svētkos 2

Vecumnieku novada Kurmenes pagasta pensionāri un ļaudis ar īpašām vajadzībām 17. janvārī kopā ar ciemiņiem no Valles, Vecumniekiem un Neretas novada Mazzalves pagasta valsts sociālās aprūpes centra «Latgale» filiāles «Mēmele» tikās svētkos Kurmenē.

Visi kopā piedzīvoja daudz prieka un pārliecinājās, ka brīnums – tie ir arī mazi gaišas cerības mirkļi, sirsnīgs vārds un laipns rokasspiediens.

Ar priekšnesumiem aizkustināja pirmsskolas izglītības iestādes «Cielaviņa» grupas «Rūķu skola» audzēkņi un viņu skolotājas Zita Saule un Sanita Kondrāte. Etnoprieka grupa «Ogas» un vadītāja Igeta Ozoliņa gan skaņi gavilēja un muzicēja, gan dziesmai un dejai rosināja klātesošos.

Amatierteātris «Kurmene» (režisors Ingus Pavinkšnis) izrādīja uzvedumu «Gadījuma darbu strādnieks». Kurmenietes Anitas Kārkliņas radītais komēdijas žanram raksturīgais sižets ļāva ironiski pasmaidīt par aktieru izspēlēto situāciju, kāda mūsdienu sabiedrībā nebūt nav retums.

Ar laba vēlējumiem neskopojās Jānis Sils, Kurmenes pagasta pārvaldes vadītājs, Sarmīte Ķīse, tautas nama saimniece, Guntis Kalniņš, novada domes priekšsēdētājs, Ina Jankeviča, sociālā dienesta vadītāja, Andrejs Mediņš, Kurmenes katoļu baznīcas prāvests. Savs vārds bija sakāms arī ciemiņiem no Valles, Vecumniekiem un Neretas novada.

Sarīkojumā tika godināti kurmenieši, kuri atzīmējuši apaļas jubilejas. Azartiska noskaņa valdīja tradicionālās loterijas laikā.Pievieno komentāru

Komentāri 2

Andris F.

Kāpēc ne vārda par klopi? Bija vai nebija? Balle bez klopes ir tas pats, kas kāzu nakts bez jaunās sievas.

pirms gada, 2020.01.22 08:24

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms gada, 2020.01.24 10:54

Vietējās ziņas