FOTO: Vecumnieku novadā godina aizbildņus un audžuģimenes 1

Vecumnieku novada Bārbeles pagasta brīvdabas muzejā «Ausekļu dzirnavas» pagājušajā nedēļā no tuvām un tālākām Latvijas vietām bija ieradušies aizbildņi un audžuģimenes, kuru mājas par savām sauc bez vecāku gādības palikušie Vecumnieku novada bērni.

Bāriņtiesas organizētais pateicības sarīkojums 20. augustā notika jau piekto reizi, un droši var teikt – tā ir stipra un laika pārbaudi izturējusi tradīcija. Par tā moto izvēlēta grupas «Musiqq» dziesma «Silta sirds», jo «tikai silta sirds spēj aukstu sasildīt» un dot mīlestību un siltumu, kas bērniem trūcis, dzīvojot bioloģiskajās ģimenēs.


UZZIŅAI
Pēc Vecumnieku novada bāriņtiesas ziņām, pašlaik ārpusģimenes aprūpē atrodas 67 Vecumnieku novada bērni: 16 – audžuģimenēs (četri aug Vecumnieku novada, 12 – citu pašvaldību audžuģimenēs), 46 – aizbildņu ģimenēs (30 bērni uzturas Vecumnieku novada, 16 – citu pašvaldību aizbildņu ģimenēs), pieci bērni atrodas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās. Vecumnieku novadā ir 36 aizbildņi un sešas audžuģimenes.


Plašāk lasiet „Bauskas Dzīves” drukātajā versijā 25.augustā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas