Furgons nostumj traktoru no šosejas 6

Bauskas novada Codes pagastā uz šosejas A7 pirmdien, 14. septembrī, notika kravas furgona sadursme ar traktoru, kuras dēļ aptuveni stundu bija apgrūtināta satiksme.

Negadījumā cietis 1967. gadā dzimušais traktora vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā, portālu informēja Valsts policijas pārstāve Diāna Lūkina. Sīkākas ziņas par cietušā veselības stāvokli policija nesniedz.

Kā liecina policijas reģistrētie dati, avārija notikusi ceļa Rīga-Bauska-Lietuvas robeža 58,8. kilometrā. 1956. gadā dzimis šoferis ar kravas auto «Iveco» un piekabi «Lamberet», neizvēlējās drošu distanci aiz priekšā braucošā traktora «MTZ-82» ar piekabi «PP-4.0». Furgons uzbrauca traktoram, daļēji to nostumjot no ceļa un apgāžot piekabi, kā arī ievainojot traktora vadītāju.

Aculiecinieki stāsta, ka negadījums noticis ap pulksten 13, kad uz šosejas ir dzīva satiksme. Traktora piekabe bija apgāzta un teju aizšķērsojusi vienu braukšanas joslu ceļa šaurajā posmā pie caurtekas, nepilnus 100 metrus uz Rīgas pusi no Codes krustojuma. Policija vienlaikus noskaidroja avārijas apstākļus un regulēja satiksmi negadījuma vietas apbraukšanai pa vienu joslu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

aivars

Traktors galīgi sasistc kāda ātrumā tas furgons bija braucis?

pirms 5 gadiem, 2015.09.15 13:42

redzeju

Cik tad tādam traktoram tur vajag, nav jau jābūt mežonīgam atrumam

pirms 5 gadiem, 2015.09.16 10:18

Arī!

Pāris dienas atpakaļ uz Rīgas šosejas vienu pazīstamu traktoristu arī aizķēra fūre,jo vienkārši nagla gāja uz apdzīšanu.Labi ka viss veiksmīgi beidzās! Izskatās ka tā jau ir norma uz ceļiem.

pirms 5 gadiem, 2015.09.16 22:25

Vietējās ziņas