Futbolistiem «Ādas bumbā» bronza

Līdzīgi kā galda tenisā, arī futbolā Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola un futbola klubs «Iecava» veido kopīgas vienības, lai tās būtu spēcīgākas. Tā Latvijas Futbola federācijas rīkotajā «Ādas bumbas» turnīrā izdevies izcīnīt trešo vietu.

Lai popularizētu futbolu Latvijas jaunatnes vidū, Latvijas Futbola federācija U13 un U15 vecuma grupas sportistiem katru gadu piecos Latvijas reģionos organizē «Ādas bumbas» čempionātu. Pirmo posmu izspēlē reģionos. Zemgalē abās grupās uzvarēja apvienotās vienības – U13 grupā FK «Iecava/Bauskas BJSS», U15 grupā – «Bauskas BJSS/FK «Iecava». Reģionu turnīrā U13 grupā spēlēja arī «SK Vēsma/Vecumnieki» vienība.

Rīgā 10. oktobrī notika fināls, kurā tikās visu piecu reģionu labākās vienības. Augstākais rezultāts Artūra Kupčiuna trenētajai «Bauskas BJSS/FK «Iecava» vienībai, kas izcīnīja trešo vietu U15 grupā. «Spēlē, kurā izšķīrās trešās vietas liktenis, puiši atguvās pēc smagā mača sākuma, kad bija 0:2, un spēja uzvarēt ar rezultātu 4:2,» stāsta A. Kupčiuns. Par turnīra labāko uzbrucēju atzina Dāvidu Djačuku, bet par komandas vērtīgāko spēlētāju – Marku Kristoferu Dievaiti.

Otrai vienībai, kuru trenēja Nauris Smaļķis, neveicās – piektā vieta. Minimāli zaudējumi, kas nozīmē, ka aizsardzība salīdzinoši laba, bet uzbrukumā prasmes pietrūka. Par komandas vērtīgāko spēlētāju atzina Ingusu Baltrušaiti.
U13 grupā uzvarēja «Daugavpils» komanda, bet U15 – «Viļāni/Varakļāni» vienība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas