Gadumijā policija Bauskā un Iecavā savalda trokšņotājus un skandalētājus 2

Kaimiņu trokšņošana gadumijā traucējusi līdzcilvēkiem. Konflikta risināšanā talkā lūgta policija. «Bauskas Dzīvei» par to ziņo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Administratīvo pārkāpumu protokols sastādīts kādai 1966. gadā dzimušai baušķeniecei. 31. decembrī divos naktī viņa savā dzīvoklī Dārza ielā atstkaņojusi tik skaļu mūziku, ka kaimiņi aicinājuši policistus, lai tie trokšņotāju apklusinātu.

Iecavas novada Zālītē pusstundu pēc pusnakts izcēlies konflikts kādā ģimenē. Policijas darbinieki ieradušies pie 1989. gadā dzimušas sievietes, kura strīdējusies ar vīru. Policijā par šo gadījumu uzsākta administratīvā lietvedība.

1.janvārī ap četriem naktī policijai nācies ieviest kārtību kādā dzīvoklī Dārza ielā Bauskā. 1982. gadā dzimis vīrietis emociju karstumā iesitis 1985. gadā dzimušajai sievietei. Arī par šo nakts notikumu policijā uzsākta administratīvā lietvedība.

Kaimiņus klusināt policijai nācies arī Iecavā. Uz kādu dzīvokli E. Virzas ielā policisti izsaukti 1. janvārī pussešos no rīta. Te kaimiņi trokšņojuši un traucējuši apkārtējiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

jazeps

Un tas ir viss par gadu miju? Bet par puisi, kas izolatora kamerā .....

pirms 6 gadiem, 2015.01.04 21:58

hmm

jāzepam +
policija jau tikai lielās ar iereibušu velosipedistu aizturēšanu un notvertu gājēju bez atstarotāja..
bet par puisi izolatorā... ?? klusē kā mēmi.. te butu darbiņš nekā personiga.

pirms 6 gadiem, 2015.01.09 18:51

Vietējās ziņas