Gaida amata pretendentus 2

Bauskas novada domē līdz piektdienas, 16. oktobra, pusdienas laikam gaida pieteikumus divām vakancēm. Pašvaldības mājaslapā esošā informācija liecina, ka Bauskas kultūras centrs (BKC) meklē pasākumu producentu. Šajā amatā strādājošajam būs jāveido scenāriji, jāpārzina skatuves darbības pamati, sarīkojumu organizēšanas principi.

 Pretendentam jāorientējas režijas, tehniskā nodrošinājuma, arī sarīkojumu vizuālā un muzikālā noformējuma jomā. «Gaidām mūsu kolektīvā radošus un aktīvus cilvēkus,» tā BKC direktore Ilva Vansoviča. Līdz 14. oktobrim bija saņemti piecu personu iesniegumi.

Pašvaldība gaida iesniegumus no personām, kuras vēlētos vadīt Brunavas pagasta Mežgaļu pamatskolu. Domes administrācijas ēkā dokumentus pieņems līdz 16. oktobra pulksten četriem pēcpusdienā. Līdz ar nepieciešamajiem dokumentiem no pretendenta gaida arī aprakstu – redzējumu par skolas attīstību. Cik pretendentu jau pieteikušies uz šo amatu, novada administrācijā pagaidām neatklāj.

«Bauskas Dzīve» atgādina, ka augustā neilgi pirms mācību gada sākuma no darba aizgāja direktors Jurijs Zeļčs. Skolas direktora amatā J. Zeļčs bija no 2012. gada aprīļa.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nāciet

un piesakieties, jo vienīgā amata kandidāta atbilstības prasība ir "lojāls vadībai"

pirms 5 gadiem, 2015.10.15 14:38

Liepa

Pilnībā var piekrist! Kā vadība teiks, tā būs, viņi takš labāk zin... :)

pirms 5 gadiem, 2015.10.16 11:04

Vietējās ziņas