Gaida pieteikumus Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbiržai 1

12. decembrī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) Jelgavā, Svētes ielā 33 notiks jau 9. Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža, portālu informēja ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone.
 Viņa atklāja, ka šajā laikā ikviens varēs iegādāties amatnieku un mājražotāju piedāvāto produkciju. Vienlaikus tas ir arī konkurss, kurā tiks izvērtētas idejas un noslēgumā pasniegta radošuma balva «Ideju spogulis» vairākās nominācijās.

«Lai pasākumu padarītu interesantāku, allaž uzaicinām kādu Latvijā zināmu personību, kas ne tikai pilda moderatora lomu un publiski iepazīstina ar amatnieku un mājražotāju piedāvājumu, bet arī sniedz dažādus praktiskus padomus. Šogad mūsu viesis būs uzņēmējs, dziedātājs un TV raidījumu vadītājs Roberto Meloni,» portālam jelgavasvestnesis.lv pavēstījusi L.Miķelsone.
Mājražotāji, amatnieki un pārējie dalībnieki kontaktbiržai aicināti pieteikties līdz 5. decembrim pa tālruni 63012155, 63012169 vai e-pastu liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

hmm

divaini---vid vispirms iznicinaja visus majrazhotajus un tagat gaida pieteikumus

pirms gada, 2019.12.04 21:38

Vietējās ziņas