Gaidāma vērienīga nakts diskotēka Iecavas estrādē 7

Vasaras izskaņā, 31. augustā, pulksten 21.30 Iecavas parka estrādē gaidāma vērienīga nakts diskotēka «Back to the Iecava!» jeb «Atgriežamies Iecavā!». Uz jaudīgu skaņas un vizuālo efektu piepildītas skatuves kāps septiņi dīdžeji un to apvienības, kuri savu muzikālo ceļu sākuši tieši Iecavā, portālu informē Eduards Cers, pasākumu producents un viens no šīs idejas iniciatoriem.

Ideja uzrunāt un vienā pasākumā apvienot bijušos un esošos Iecavas dīdžejus bijusi jau sen. «Esmu pārliecināts, ka jebkurš pasākuma apmeklētājs spēs saklausīt sev patīkamus deju ritmus, jo dīdžeji, kas piedalīsies diskotēkā, pārstāv trīs, ja ne pat četras, dažādas paaudzes. Tas būs muzikāls lidojums cauri dažādu gadu diskotēkām un mūzikas topu virsotnēm,» stāsta E. Cers.

Uz Iecavas estrādes skatuves atgriezīsies savulaik plašas publikas iecienīti dīdžeji, kas pašlaik vairs aktīvi nenodarbojas ar diskotēku spēlēšanu, – Dj Bruno, Cj Parker un Dj Laso. Būs arī joprojām aktīvi spēlējošie – viens no iecavnieku iecienītākajiem dīdžejiem Ivars, mūzikas producents un dīdžejs Woltez, korporatīvo pasākumu un klubu dīdžejs ARKA un mūzikas festivāla «Summer Sound 2019» dalībnieki – Funky Gang DJ set.

«Tā ir unikāla iespēja apmeklēt pasākumu, kurā ar savu muzikālo setu uzstāsies ne tikai dīdžeji, kas joprojām aktīvi darbojas izklaides industrijā, bet arī jau savas aktīvās darba gaitas beigušie mākslinieki. Ņemot vērā, ka nakts ir tik gara, cik tā ir, katram dīdžejam vai dīdžeju apvienībai būs atvēlētas aptuveni 50 minūtes. Lai nenokavētu nevienu no dīdžeju setiem un gūtu maksimāli dažādu mūzikas pieredzi, iesakām ierasties uz pasākumu līdz ar tā sākumu plkst. 21.30,» mudina pasākuma producents, grupas «Funky Gang» dalībnieks Eduards Cers.

Par idejas realizāciju pasākuma dalībnieki pateicas Iecavas kultūras nama darbiniekiem, kuru neizsīkstošā enerģija un jaunu, radošu ideju īstenošana sniedz iespēju radīt pasākumu, kurš būtu piemērots ne tikai visām paaudzēm, bet arī dažādas mūzikas cienītājiem. Organizatori pateicas arī dīdžejiem, kuri ir gatavi atgriezties uz Iecavas skatuves, lai iepriecinātu draugus, paziņas, iecavniekus un ciema viesus.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Augusts

Nu beidzot supercerīgs pasākums Iecavā! Lai izdodas iecerētā ballīte šajā burvīgi vasarīgajā laikā!

pirms gada, 2019.08.26 18:14

Lengvidžists

Njā, nosaukums "Back to The Iecava" gan ir gramatiski aplams, tad vai un "Back to Iecava" vai nu "Back to the Iecava [un šeit tad precizē back uz ko - back to the Iecava stage? time?].

pirms gada, 2019.08.27 08:08

Smieklīgi

Kurš tad sunim asti cels, ja ne pats... Es par rakstu un tā autoru...

pirms gada, 2019.08.27 08:11

Eduards

Tāda nu ir to pasākumu reklāmēšana. :)

pirms gada, 2019.08.27 09:35

Krauķis

Cukurgailis,kas mīl izbraukt uz citu rēķina un rotāties svešām spalvām

pirms gada, 2019.08.27 09:54

Ilvars

Katru gadu lai ir un Publika bus ar pieaugumu.
Veiksmi un Lai izdodas.Par uzdrikstesanos.

pirms gada, 2019.08.27 10:19

Eduardam=31.08.2019.

Lai izdodas kā iecerēts, neņem galvā tos skauģu un "rējēju" zaimus! Lai baļļuks sanāk ritīgi labais!

pirms gada, 2019.08.27 10:59

Vietējās ziņas