Gailīšos meklēs sakoptāko sētu 3

Gailīšu pagastā šodien, 30. jūlijā, vērtēs sakoptākās sētas. Žūrijas komisijā būs Gailīšu pagasta lauku attīstības speciāliste Aija Priedola, pašvaldības dārzu speciāliste Zoja Ķūreņa, kā arī vēl divas vērtētājas, kuras nedzīvo Gailīšos. Savu atzinumu vēl dos Ceraukstes pagasta lauku attīstības speciāliste Daila Kronberga un Zemgales lauku attīstības biroja speciāliste Bauskas rajonā Raimonda Ribikauska. A. Priedola teic, ka šajā konkursā jau ir vairāku gadu pieredze un zināms, kurām mājām pievērst lielāku uzmanību. Tāpēc nav nepieciešams apskatīt visas Gailīšu pagasta privātmājas.Konkursa «Sakoptākā sēta» laureātiem 18. novembrī, valsts svētku dienā, pasniegs atzinības rakstus un piemiņas balvas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ewa

Prieks, ka Gailīšos un citos pagastos rajonā ir ļoti daudz sakoptu īpašumu.Ejiet ciemos, mācieties no sakoptāko sētu īpašniekiem, nevjag vienmēr daudz naudiņas, bet gan labu izdomu. Un vēl: dārzam jābūt skaistam un ziedošam visu pavasara, vasaras un rudens sezonu, ne tikai, kad zied rozes, lilijas u.c. vasaras krāšņās puķes.Lai Jums veicas un neskaudiet kaimiņam!

pirms 12 gadiem, 2008.08.01 15:35

mana

Nu jā,kas tā par objektīvu vērtēšanu ja jau pirms laika izlemts kuras vērtēs.Un laiks jau arī izdomāts labais ,kad vasaras puķes noziedējušas un rudens vēl nav sākušas ziedēt.Tas konkurss iznāk tikai tiem kam naudas daudz sapērk visas puķes un podus gatavus un sanāk smuki.Tie kam maciņš plāns un jāiztiek ar savu audzēto tie netiks līdzi tiem bagātniekiem.Un nekad viņu darbs netiks novēŗtēts.Bet tā jau tas notiek pie mums nav ko brīnīties.Vienmēr vienas un tās pašas mājas.Būtu vismaz rīkojuši ap Jāņiem kā citās vietās tad arī vienkāršās mājās būtu ko redzēt,kad vēl zied dažādi košumkrūmi un citas puķes.

pirms 12 gadiem, 2008.07.31 11:47

viesn'ica

priek's kam censties,ja ir jau izlemts kuras veertees.

pirms 12 gadiem, 2008.07.30 17:23

Vietējās ziņas