Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gailīšu pagasta amatierteātris iestudējumus izrāda baušķeniekiem

Gailīšu pagasta kultūras centra «Kamarde» amatierteātris «Epizode» sestdien, 5. oktobrī, viesojas Bauskas kultūras centrā. Baušķenieki varēs skatīties divus viencēlienus.

Režisors Uģis Donerblics stāsta, ka šīs būs ļoti nozīmīgas izrādes. Iestudējumi jau ir izrādīti, taču Bauskas publika tos skatīs pirmo reizi. Tāpat pirmo reizi teātris sevi pieteiks ar jauno nosaukumu.

Savulaik Uzvarā bija amatierteātris «Caurvējš», taču tā darbība apsīkusi. Tagad uzvarieši saņēmušies un atjaunojuši amatierteātri. Intensīvi tajā darbojās deviņi aktieri: jaunietis, kā arī astoņas dāmas vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Režisors stāsta, ka abi viencēlieni – Leldes Stumbres luga «Gans» un Velgas Lāsumas «Mītnes vieta» – izvēlēti to tematikas, kā arī aktieru sastāva un spēju dēļ. «Tas ir tāds jautrs skats uz diezgan nopietnām lietām. Runāsim par veco ļaužu problēmām, par viņu vientulību. Bet tās nebūs žēlabas un gaušanās, drīzāk gan jautri pozitīvs skatījums,» stāsta U. Donerblics.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas