Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gailīšu pagasta iedzīvotājiem neinteresē novada attīstība 5

Bauskas novada teritoriālā plānojuma sabiedriskā apspriešana vakar, 25. novembrī, notika Gailīšu pagasta kultūras centrā «Kamarde».

Pašvaldības priekšsēdētāja vietnieka Jāņa Feldmaņa un attīstības un plānošanas nodaļas galvenās speciālistes Dainas Nikolājevas stāstījumu noklausījās tikai pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Gurkovskis un kultūras centra tehniskais darbinieks Mārcis Pļaviņš.A. Gurkovskis stāstīja, ka viņa uzrunātie iedzīvotāji atbildēja, ka nenāks uz sabiedrisko apspriešanu, jo neinteresē minētais temats. «Tā ir katra iedzīvotāja brīva griba. Plānojums skar daudzus zemes īpašniekus, katram nevaram atsūtīt ielūgumu. Tāpēc pagastos rīkojam sabiedrisko apspriešanu. Pagastu pārvaldes noteica sanāksmju laiku, šoreiz ļoti piemērotu - pēc darbdienas beigām pulksten 18. Pēc tam, kā ierasts, būs protesti. Daudzi teiks, ka nav kaut ko zinājuši. Taču tas nekas. Šodien bija tikšanās novada domē ar pensionāriem. Viņi bija ļoti ieinteresēti. Priecājos, ka cilvēki paši uzaicināja,» sacīja D. Nikolājeva.Bauskas novada teritoriālā plānojuma apspriešana rit divus mēnešus, 5. decembris ir pēdējā diena, kad var iesniegt iesniegumu ar ierosinājumiem, kurus ņems vērā dokumenta izstrādē. Tad papildinās sākotnējo plānojuma redakciju un novada dome lems par dokumenta apstiprināšanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

iedzīvotāja

Diemžēl darbdiena plkst.18.00 beidzas tikai tiem ,kas rīvē dibenus domē un vēl dažos citos kantorīšos.

pirms 8 gadiem, 2011.11.28 00:34

Papa

KUR ir pieejama info?
Tagad. Internetā. Citādi galīgi bezjēdzīgs raksts

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 23:13

jaaa info nebja
ari Bauskas Divee. pat portala, atksiribaa no citam reizēm, neviena zi nja nebija
kapēc tā, Kristīn???

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 12:56

pensināre

Piekrītu,tiešām Gailīšu pagastam vajadzētu padomāt par to,kā informāciju novest līdz katram iedzīvotājam ne tikai centrā,bet katrā pagasta mājā.Starp citu,maz informācijas ir arī E-pastā.

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 11:45

es pati

Kur bija kāda informācija par šo sanāksmi ?Tās mazās lapeles ko sprauž pie katrām durvīm,nav iespējams izlasīt,vējš norauj,varbūt vajadzētu padomāt par kārtīgu afišu dēli....

pirms 8 gadiem, 2011.11.27 09:25

Vietējās ziņas