Gailīšu pagastā trīsgadīgs bērns saindējies ar medikamentiem

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 11. novembra līdz 17. novembrim, steigušies palīdzēt 101 reizi, 13 gadījumos konstatētas traumas, kas lielākoties gūtas ceļu satiksmes negadījumos, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.

Pirmdien, 11. novembrī, Iecavas novadā, uz ceļa A7, notikusi vieglā automobiļa un «fūres» frontāla sadursme. Bija trīs cietušie. Ap 30 gadu veca sieviete stacionēta apmierinošā stāvoklī ar sistu brūci pakausī un smadzeņu satricinājumu. Sešus gadus vecs bērns bijis piesprādzēts aizmugurējā sēdeklī, viņam situācijas reakcija un neliels galvas sasitums. Savukārt kravas automobiļa vadītājs, Lietuvas pilsonis, no hospitalizācijas atteicies, arī viņam bijusi tikai situācijas reakcija.

Trešdien, 13. novembrī, Bauskas novadā ceļu satiksmes negadījumā cieta ap 60 gadu veca sieviete, kas tumsā pa ceļu pārvietojās bez atstarotāja, tālab nav pamanīta. Vieglais automobilis viņu notriecis. Stacionēta apmierinošā stāvoklī ar mugurkaula jostas daļas sasitumu, sistu brūci pieres rajonā un iespējamu galvas smadzeņu satricinājumu, kā arī ceļu locītavu ādas nobrāzumiem.

Bauskas novada Gailīšu pagastā 15. novembrī nepilnus trīs gadus vecs bērns saindējies ar medikamentiem.  Aizvests uz slimnīcu.

Savukārt sestdien,16. novembrī, Vecumnieku novada Vallē ap 37 gadus vecs vīrietis, spēlējot futbolu, kritis un salauzis kreiso apakšdelmu, stacionēts.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas