Gatavo Bauskas budžetu 3

Bauskas Domē pašlaik rit intensīvs darbs, sastādot šīgada budžetu. Domes izpilddirektors Jānis Mičulis informē, ka notiek regulāras sanāksmes, tiek spriests par prioritātēm. «Diemžēl Bauska neiekļuva to Latvijas 19 pilsētu sarakstā, kuras var pretendēt uz prāviem ES līdzekļiem. Mums plānus nāksies īstenot par savu naudu. Ir iespēja ņemt kredītu, ko noteikti izmantosim,» stāsta J. Mičulis.Lielākie darbi nākamgad paredzēti, labojot pilsētas ielu segumu. Tam plānots tērēt ap diviem miljoniem latu. J. Mičulis nosauc tikai dažus no remontējamiem posmiem: Dārza iela no Salātu ielas uz ārpilsētu, Plūdoņa iela, daļa no Rīgas ielas, Slimnīcas ielas posms. Darbi tiks plānoti un veikti, vadoties pēc finanšu iespējām. Tāpat nākamā gada budžetā jāparedz līdzekļi, lai no 2009. gada Bauska varētu iesaistīties ūdenssaimniecības sakārtošanas projektos. Tos paredzēts īstenot ar ES atbalstu, nepieciešams arī pašvaldības līdzfinansējums. Savas vēlmes pilsētas budžetā iesniegs citu nozaru pārstāvji. Paredzēts, ka pirmajām budžeta aplēsēm jābūt gatavām janvāra vidū.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

he

ha-ha ko tur domat, Gaile vēl remontu majās nav beigusi tā kā tur vajag vispirms līdzekļus

pirms 13 gadiem, 2008.01.09 19:53

specs

Laikam jau tas otrais. Sākumā bija plānots gandrīz 500 000 Eiro dot vai nu tikai Rīgai, vai arī lielajām pilsētām. Bet tad "oranžie" sarakstā dabūja arī savējās ( piem. Kuldīgu, Madonu, Talsus, Gulbeni, u.c.). Nosauca to par policentriskās attīstības naudu , kas paredzēta spēcīgo novadu centru attīstībai. Tā lūk to naudu sadala....

pirms 13 gadiem, 2008.01.08 21:27

Hmm

Varbūt var kāds paskaidrot, kas tas par 19 pilsētu sarakstu .. un kāpēc vārds Bauska šajā devi`ppadsmitniekā nav iekļauts? Neizdarība? Politiskā NePiederība?

pirms 13 gadiem, 2008.01.08 19:26

Vietējās ziņas