Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavo konkursu «Bauskas novada rota» 3

Bauskas novadā šogad iecerēts rīkot konkursu «Bauskas novada rota». Tā nolikumu deputāti vērtēs vides un attīstības komitejas sēdē 13. februārī.

Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Andra Matuļenko informē, ka vides un attīstības komitejas sēdē deputātiem paredzēts izskatīt 16 sagatavotos lēmumu projektos. Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Aija Spriņķe iepazīstinās ar konkursa «Bauskas novada rota» nolikumu.

Ir iecerēts vērtēt sakoptākās individuālās dzīvojamās mājas vai viensētas lauku teritorijā, individuālās dzīvojamās mājas pilsētā, sakoptākās daudzdzīvokļu mājas, sakoptākos uzņēmumus, sakoptākās iestādes, zemnieku saimniecības. Iespējama arī speciālā balva par oriģinālāko risinājumu objekta labiekārtošanā. Paredzēts, ka konkurss noritēs divās kārtās. Konkursa uzvarētāji varētu tikt pasludināti un apbalvoti Bauskas novada svētkos.

Vēl sēdē skatīs vairākus ar īpašuma lietām saistītus lēmumus. Deputāti spriedīs par iespējām pašvaldībai iesaistīties ar līdzfinansējumu Kalna un Zaļās ielas remontā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Skaidrīte

Vai ir vērts kādam piedalīties sakoptākās mājas vērtēšanai.Katru gadu tiek suminātas vienas untās pašas mājas.Liels ieguldījums ir Belei, kā piemērs bijusī Jēgera māja, pati iekārtoja, vides serrviss sastādīja, Bele pati izvirzīja kā sakoptāko sētu, cilvēki iet , skatās ,tikai aiz milzīgā žoga nekas nav redzams. Jautājums - vai tā bija Bauskas rota vai Beles mākslas darbs, kas nav redzams Bauskasw iedzīvotājiem.
Iesaku pabraukāt pa visām Bauskas ieliņām un paskatīties kā vienkāršie cilvēki paši ssaviem spēkiem skaisti veido savu sētu. Skumji ,ka konkursā tiek izvirzīti Beles draugi.

pirms 6 gadiem, 2014.05.23 23:28

Vietējās ziņas