Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas otrajai kaimiņu iepazīšanas tūrisma akcijai

Latvijas un Lietuvas astoņu pašvaldību pārstāvji piektdien, 6. aprīlī, strādāja Biržos. Tur ritēja pēdējie akcijas «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!» saskaņošanas darbi.

Bauskas tūrisma informācijas centra (TIC) un šī projekta vadītāja Inese Turkupole-Zilpure «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka darba sanāksmē Lietuvā apstiprināts akcijas nolikums, pārrunātas praktiskas lietas, lai akcija ritētu bez aizķeršanās. Pašvaldību pārstāvji apskatīja Biržu apkaimes tūrisma objektus.

Izdotas akcijas kartes, sākot ar maiju, tās būs pieejamas TIC un akcijas objektos. 1. maijā Pakrojā tiks dots oficiāls starts Latvijas ceļošanas akcijai «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!». Tās mērķis ir latviešus un lietuviešus iepazīstināt ar šo teritoriju tūrisma objektiem un  pasākumiem. Akciju jau otro gadu organizē Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā.

Maršruta brošūrā pieejama informācija par 48 apskates vietām un pasākumiem. Tiem, kam patīk spēles elements, saņemot zīmogu akcijas vietās un iesniedzot akcijas kartes Tūrisma informācijas centros līdz 28. septembrim, būs iespēja pretendēt uz kādu no 16 balvām.

Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu tās ieguvējiem tiks organizēts 13. oktobrī Bauskā, līdz ar to simboliski noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas