Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas ūdensapgādes rekonstrukcijai Codē un Īslīcē 3

Bauskas novada domes finanšu komitejas sēdē deputāti pirmajā lasījumā apstiprinājuši tehniski ekonomiskos pamatojumus (TEP) ūdensapgādes sistēmu rekonstrukcijai Codes un Īslīces pagastā. Galīgais balsojums par šiem projektiem paredzēts 25. augusta domes sēdē.Sagatavotie TEP nepieciešami, lai varētu gatavot projektu pieteikumus līdzfinansējuma saņemšanai no ES fondiem. Tā skaidro novada domes attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Ilze Tijone. Codes pagasta Guntu ciemā plānots veikt ūdenssaimniecības rekonstrukcijas darbus par 117 387 latiem. Te iecerēta ūdensapgādes tīklu rekonstrukcija, dzeramā ūdens sagatavošanas stacijas izbūve, kā arī artēziskā urbuma izbūve. Codes pagasta Jauncodes ciemā plānota ūdensapgādes tīklu rekonstrukcija, kā arī dzeramā ūdens sagatavošanas stacijas būve. Te darbiem nepieciešamais finansējums ir 428 710 latu. Tādu pašu summu iecerēts izlietot, lai veiktu darbus Īslīces pagasta Bērzu ciemā. Arī te rekonstruēs ūdensapgādes tīklu. Bērzos nepieciešama arī kanalizācijas tīklu un sūkņu stacijas rekonstrukcija, kā arī jālabo notekūdeņu attīrīšanas iekārtas. Ja sagatavotie projekti gūs Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansiālo atbalstu, tad Bauskas pašvaldība nākamā gada budžetā ieplānos līdzekļus līdzfinansējumam.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Truba

Un kad beidzot bus Uzvara?????? Skiet ka muzibu stieps to projektu garuma, lai pa ziemu atkal ,,jautrie laiki,, sakas!!!

pirms 9 gadiem, 2011.08.23 10:48

iedzīvotājs

Un kad tad kaut kas tiks darīts Īslīces pagasta Bērzkalnos? Tos vienmēr apiet- ne īsti Bauskai vajadzīgi, ne Īslīcei... tāpat kā gājēju tiltiņs- īsti negrib remontēt ne Bauska, ne Īslīces pagasts- tagad gan it kā viens novads.....

pirms 9 gadiem, 2011.08.23 10:43

Vietējās ziņas