«GEKA» no vecpilsētas pārceļas uz lieltirgotavu 3

SIA «GEKA» dāvanu un suvenīru tirgotava no rītdienas, 18. aprīļa, atradīsies lielveikala «Rimi» telpās. Uzņēmuma īpašums, pirms trim gadiem atjaunotā ēka Baznīcas ielā 2, vairs netiks izmantota tirdzniecībai. «Ekonomikai jābūt ekonomiskai. Bauskas vecpilsētā nav attīstīta infrastruktūra, te strādāt komersantam nav izdevīgi. Lejaspilsēta pēcpusdienās ir gluži kā mirusi. Daudziem Bauskas iedzīvotājiem šī pilsētas daļa vispār neeksistē, jo dzīve notiek tur, kur dzīvo un strādā cilvēki. Lielveikalu ienākšana mazpilsētā mazos veikalniekus «noliek pie vietas»,» uzskata SIA «GEKA» vadītājs Gūrijs Bulle. Tāpēc uzņēmums tirdzniecībai telpas nolēmis īrēt lielveikalā, ko ikdienā apmeklē daudz pircēju. Veikala vadītāja Solvita Dombrovska stāsta, ka piedāvājumu klāstā lielākā vieta būs Bauskas suvenīriem un dāvanām ar mūsu pilsētai raksturīgu simboliku. Gatavojoties vasaras tūrisma sezonai, ir sagatavots prāvs daudzums pilnīgi jaunu lietu. Turpinās pirms dažiem gadiem uzsāktā sadarbība ar Bauskas Domi, kas SIA "Geka" pasūta suvenīrus pašvaldības prezentācijai.  Par ēkas Baznīcas ielā turpmāko izmantošanu Gūrijs Bulle izsakās atturīgi. Nama otrais stāvs tiek izmantots nekomerciāliem mērķiem. Pirmā stāvā iekārtotās veikala telpas iespējams tiks izīrētas. Pircējs namam pagaidām netiek meklēts.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

dace

RIMI ir un paliek RIMI....bet kur vecpilsētas aura,skaistums?!Te mašīnu burzma,cilvēki ar iepirkumu tīkliņiem...Kas būtu ja arī Meistars Gothards pārcelsies uz Rimi-VĀJPRĀTS!!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.04.23 19:50

Es

Es taču saku, ka Bauskas vecpilsēta ir mirusī pilsēta. Jāatzīst, ka pilsētas centrs ir vai nu pie RIMI vai nu, ja kāds to gribēs izveidot - viesnīcas rajonā. Žēl, ka tā....

pirms 12 gadiem, 2008.04.17 23:03

māra

jip, tā ir- vislielākā tirdzniecība notiek pie un RIMI. katrā ziņā lai veicas!

pirms 12 gadiem, 2008.04.17 22:30

Vietējās ziņas