Geks un Jaunzems spēlē Itālijā 1

Latvijas izlases sastāvā Eiropas čempionātā basketbolā U20 vecuma grupā startē divi iecavnieki – basketbola interesentiem labi zināmais Dāvis Geks un izlases debitants Linards Jaunzems. Čempionāts notiek Itālijas pilsētā Linjano Sabiadoro jūlija otrajā un trešajā nedēļā.

Šī vecuma basketbola izlase savulaik kā U16 komanda guva sesto vietu, bet kā U18 vienība – ceturto vietu Eiropas čempionātā. Izlases dalībnieki solīja, ka U20 grupā cīnīsies par medaļām, tomēr diez vai tas būs tik vienkārši – salīdzinot ar U18, nespēlē tādi komandas līderi kā Kristaps Porziņģis, Anžejs Pašečņiks un Klāvs Čavars. Iespējams, izteikti spēcīgu garo spēlētāju trūkums kļuva par iemeslu, kāpēc vienības sastāvā uzaicināja 1,98 metrus garo Linardu Jaunzemu, kurš gan aizvadītajās četrās spēlēs vismazāk no Latvijas izlases basketbolistiem tika uz laukuma.

Treneris Arnis Vecvagars pirms čempionāta atzina, ka izlase var sagādāt problēmas ikvienam pretiniekam. Grupas spēlēs komanda guva divas uzvaras un piedzīvoja divus zaudējumus, kas gan bija pietiekami, lai iekļūtu nākamajā kārtā. Dāvis Geks bija starp vienības līderiem, gūstot 13, 13, 5 un 8 punktus. Tā liecina mājaslapas basket.lv informācija.

Turpinājumā Latvijas U20 basketbola izlase aizvadīs spēles pret Francijas, Itālijas un Beļģijas basketbolistiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Basketboliste

Lincis baigais malacis, ta turet!!!!!

pirms 5 gadiem, 2015.07.16 16:17

Vietējās ziņas