Ģimeņu sporta dienā Bauskā aicina aktīvi pavadīt laiku

Bauskas stadionā 1. jūnijā no plkst. 12 norisināsies ģimeņu sporta diena, kur vecāki ar savām jaunākajām atvasēm varēs ģimeniski, sportiski un radoši pavadīt laiku, portālu informēja Bauskas kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Lujāne.

Šogad programmā gaidāmas dažādas sportiskas aktivitātes, kur pirmsskolnieki varēs piedalīties gan individuāli, gan kopā ar vecākiem. Mazie dalībnieki aicināti ņemt līdzi skrejriteņus, skrituļslidas, riteņus un citus braucamrīkus. Tāpat bērniem būs iespēja sacensties skriešanas disciplīnās, tostarp mēģināt pieveikt lielo stadiona apli. Neizpaliks arī ģimenes tāllēkšanas sacensības un jau IX mazuļu rāpošanas čempionāts.

“Ģimeņu sporta dienā nedaudz iezīmēsim arī Bauskas pilsētas svētkus, jo Bauska veidojas par vietu ģimenēm – mani bērni grib šeit dzīvot, mazbērni jau dzīvo. Bauska ir vieta, kur ar katru dienu gribas vairāk pavadīt laiku. Ar šo pasākumu mēs rādām, ka Bauskā ir ģimenes, ka viņas šeit dzīvo un sporto,” stāsta pasākuma rīkotāja Inga Ūbele.

Gaidāmas ne tikai sportiskas, bet arī citas interesantas un izzinošas nodarbes – bērnu un jauniešu zinātnes skolas “Laboratorium” eksperimentu šovs, aizraujoši iluzionista Edžus triki, radošā darbnīca “Dārziņš uz palodzes”, kā arī popgrupas “Aprīļa pilieni” un mūsdienu deju grupas “Lēra” priekšnesumi, pasākuma dienas aktivitātes atklāj I. Lujāne.

Ģimeņu sporta diena Bauskā tiek rīkota jau kopš 2011. gada, lai pirmsskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem var piedalīties dažādās sportiskās disciplīnās un ģimeniski pavadīt laiku.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas