Ģimeņu sporta diena Bauskas stadionā priecē gan lielus, gan mazus

Bauskas stadionā aizvadīts kārtējais Ģimeņu sporta dienas pasākums, kurš pulcēja vairāk nekā simt apmeklētāju. Kopā ar sportiskajām aktivitātēm bija arī darbnīcas un dažādas izklaides iespējas.


Pasākumu, kas notika 1. jūnijā, jau devīto reizi rīko sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele sadarbībā ar virkni aktīvistu un Bauskas kultūras centru. Sanākušos vispirms ar koncertu izklaidēja mūsdienu deju grupas «Lēra» pārstāvji un popgrupas «Aprīļa pilieni» dziedātāji. Sanākušajiem reizē ar gleznošanas un citām nodarbībām bija iespēja arī vērot un piedalīties «Laboratorium» eksperimentu šovā.


Kupls skaits jauno dalībnieku piedalījās dažādās ātruma sacensībās – gan īsu distanču skriešanā, gan vesela stadiona apļa pieveikšanā, gan braukšanā ar velosipēdiem. Uz sacensībām aicināja Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas trenere Solvita Dzilnava. Bērni un vecāki startēja arī citās sportošanas disciplīnās, piemēram, lidojošā šķīvīša mešanā, kā arī ģimeņu tāllēkšanā, un beigās apmierināti palika visi, jo par katru startu dalībnieki saņēma garšīgus augļus.


Pasākuma dalībniekus visu laiku izklaidēja triku mākslinieks Edžus Kauķis – tas, ko paveica viņa roku veiklība ar kārtīm, izbrīnīja daudzus. Tiesa, starp jauniešiem pagadījās arī daži vērīgie, kas pamanīja, kā notiek trika veidošana, un tāpēc pieredzējušajam «burvim» vajadzēja īpaši padomāt, ar ko pārspēt tik prasīgus skatītājus.


Pasākuma noslēgumā katra ģimene saņēma pa puķu podam un ar labi pavadīta laika izjūtu varēja doties mājās.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas