Ģimnāzists piedalās televīzijas spēlē 2

Latvijas Televīzijas spēlē «Gudrs, vēl gudrāks» šonedēļ iesaistās 9. klašu audzēkņi. Pirmajā spēlē piektdien, 9. janvārī, būs redzams arī Bauskas Valsts ģimnāzijas 9.a klases skolnieks Roberts Raismans. Viņa pretinieki šajā prāta spēlē būs līdzaudži no Rīgas, Elejas, Pāvilostas, Ilzenes, Smiltenes, Preiļiem, Cēsīm, Mazsalacas un Jelgavas.

Roberta klases audzinātāja Vija Cerusa portālam pastāstīja, ka piedalīšanās televīzijas spēles ierakstā bijusi ļoti gara. Stundu ilgu raidījumu televīzijā ierakstījuši sešas stundas. Tas bijis nogurdinoši, taču vienlaikus arī aizraujoši: «Mums visiem noteikti būs interesanti redzēt, kā no šī daudzo stundu materiāla samontēs raidījumu. Jauka bija studijā valdošā atmosfēra, spēles vadītāji «dzīvajā» ir pavisam citādāki, nekā viņus redzam televīzijā. Jautājumi bija ļoti dažādi. Dalībniekiem vajadzēja parādīt ne tikai skolā gūtās zināšanas, bet apliecināt arī savu erudīciju. Par Robertu varu teikt, viņš sevi apliecināja labi, ir zinošs, mērķtiecīgs un gudrs puisis.»

R. Raismans atzina, ka dalību televīzijas spēlē nenožēlo. Diena tiešām bija ļoti gara, filmēšanās nogurdinoša. Bija epizodes, kuras nācās ierakstīt vairākas reizes.  «Jautājumi bija dažādi, daudzos no tiem bija jāzina lietas, par kurām 9. klasē nemāca.  Esmu apmierināts ar piedalīšanos šajā spēlē, jo redzēju tās tapšanas aizkulises, visu to, ko neredz televīzijas skatītāji. Tas laikam bija aizraujošākais šajā pasākumā,» tā iespaidos par ierakstu televīzijā stāsta ģimnāzists R. Raismans.

Televīzijas spēles pirmajā sezonā pērn no mūsu novadiem piedalījās vairāki dalībnieki sesto, septīto, devīto, arī vidusskolas klašu grupā. Šogad baušķenieks R. Raismans ir pirmais no mūsu novadu skolēniem, kuru varēsim skatīt šīs piektdienas spēlē «Gudrs, vēl gudrāks».

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Zināms

???
ĻOti nepilnīga informācija un kā vienmēr par BVĢ. :)

pirms 6 gadiem, 2015.01.07 19:23

nezināms

ak to ta vēl tu te gribēji?

pirms 6 gadiem, 2015.01.08 01:16

Vietējās ziņas