Ģimnāzists piedalās televīzijas spēlē

Latvijas Televīzijas skolēnu erudīcijas spēlē «Gudrs, vēl gudrāks» pēc ilgāka laika būs skatāms kāds mūsu novada audzēknis. Piektdien, 20. februārī, par titulu sacentīsies Bauskas Valsts ģimnāzijas (BVĢ) 10. klases skolnieks Reinis Ozols.

Šo jaunieti kāds noteikti atcerēsies, jo Reinis arī pērn pēc nopietnas atlases iekļuva televīzijas spēlē – devītklasnieku kārtā. «Šogad veicās labāk nekā pērn. Taču ir vēl, kur tiekties,» neatklājot spēles galīgo rezultātu, iespaidos par televīzijas ierakstu dalās R. Ozols.

Jaunietis atzīst, vairāk būtu gribējis jautājumus par eksaktajiem priekšmetiem. Taču vairākkārt nācies apliecināt savas zināšanas par literatūru, mūziku, mākslu. Vairākiem desmitklasniekiem tas sagādājis grūtības. Sarunās ar raidījuma vadītājiem R. Ozols noskaidrojis, ka šogad bijusi ļoti sīva konkurence tieši 10. klašu skolēnu vidū. Turklāt daudzi skolēni, līdzīgi kā Reinis, konkursam piesakās atkārtoti.

Pērn R. Ozols pārstāvēja Mežgaļu pamatskolu. Šogad, būdams ģimnāzists, viņš uz televīzijas spēles ierakstu līdzi bija aicinājis fizikas pasniedzēju Dmitriju Jemeļjanovu. Reiņa pretinieki šajā spēlē būs desmitklasnieki no Grobiņas, Zvejniekciema, Kuldīgas, Rīgas, Madlienas, Dundagas, Valmieras, Kokneses un Saulkrastiem.

Šajā mācību gadā mūsu novadu skolēniem nav paveicies ar iekļūšanu spēles «Gudrs, vēl gudrāks» televīzijas dalībnieku vidū. Janvārī 9. klašu grupā spēlē piedalījās BVĢ audzēknis Roberts Raismans. Pērn erudīcijas šova dalībnieku vidū bija skolēni arī no Rundāles un Vecumnieku novada.

«Bauskas Dzīve» noskaidroja, ka šogad mūsu novadu jauniešu nav arī 11. klašu spēles dalībnieku vidū.

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas