Glābēji likvidē vēja nodarītos postījumus

Zemgalē ugunsdzēsēji glābēji pagājušajā nedēļas nogalē 29 reizes likvidēja spēcīgā vēja radītās sekas, portālu informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD)pārstāve Viktorija Gribuste.

Rundāles novada Rundāles pagastā, Vecumnieku novadā uz autoceļa Ķekava–Skaistkalne, Rīgas ielā Vecumniekos, Iecavas novadā uz autoceļa Iecava–Stūri, Vecumnieku novadā uz autoceļa Bārbele–Skaistkalne un Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā ugunsdzēsēji-glābēji sazāģēja un no ceļa braucamās daļas novāca vēja nogāztus kokus.

Bauskas novada Īslīces pagastā 22. februārī ugunsdzēsēji glābēji nogrieza divstāvu daudzdzīvokļu ēkas jumta seguma gabalu, kas nokarājās virs ēkas ieejas.

Savukārt 23. februārī Bauskas novada Codes pagastā ugunsdzēsēji-glābēji sazāģēja kokus, kas bija aizlūzuši un draudēja nokrist uz dzīvojamās mājas jumta.

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 21. februāra plkst. 6.30 līdz 24. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 56 izsaukumus, no tiem 12 uz ugunsgrēka dzēšanu, 39 uz glābšanas darbiem, un vēl pieci izsaukumi bija maldinājums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas