Glābēji mūspusē sešas reizes likvidēja spēcīgā vēja radītās sekas

Pirmdien, 30. decembrī, plkst. 14.29 Iecavas un Bauskas ugunsdzēsēji-glābēji devās uz Tirgus ielu Iecavā, kur dega vienstāva koka vagoniņa jumta konstrukcijas 2 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju-glābēju ierašanās īpašnieks ar ugunsdzēsības aparātu nodzēsa liesmas.

Ugunsdzēsēji pārbaudīja, vai konstrukcijās nenotiek degšana. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 15.07, piedalījās seši ugunsdzēsēji-glābēji ar divām autocisternām, informē Viktorija Gribuste, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore.
31. decembrī un 1. janvārī ugunsdzēsēji-glābēji sešas reizes likvidēja spēcīgā vēja radītās sekas. Arī Vecumnieku novadā pie Vilku purva ugunsdzēsēji-glābēji sazāģēja un no ceļa novāca nolūzušus kokus. 

Zemgalē mierīgi sagaidīts jaunais gads. Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no pagājušā gada 30. decembra plkst. 6.30 līdz 2. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 21 izsaukumu – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem, un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas