Godalgas izcīnījušas biedrības «Mēmeles jāšanas sporta klubs» sportistes

Vairākas godalgas izcīnījušas biedrības «Mēmeles jāšanas sporta klubs» sportistes, kas piedalījās  sacensību «Tērvetes – Ķirpju kauss» otrajā posmā. Komandu šajās sacīkstēs pārstāvēja  Kristīne Pfeifere ar Džoniju, Kristija Anna Kalniņa ar Avokado un Nikola Marčenkova ar Dancing Grace.

Par rezultātiem informē trenere Velga Marčenkova. Sportistes 3. augustā startēja pēc vairāku nedēļu pārtraukuma. N. Marčenkovai ar Dancing Grace šīs sacensības bija ļoti veiksmīgas. Divos maršrutos – ar 60 un 80 centimetru augstiem šķēršļiem – sportiskajam pārim izdevās uzvarēt. Konkurence bija ļoti liela – 60 centimetru maršrutā piedalījās 44, bet 80 centimetru maršrutā – 63 sportiskie pāri. Arī pirmajā «Tērvetes –Ķirpju kauss»  posmā N. Marčenkova ar Dancing Grace uzvarēja šajos abos maršrutos.

No sacensībām ar divām godalgām mājās devās arī mūsu sportiste Kristija Anna Kalniņa ar savu zirgu Avokado. Pirmā godalga izcīnīta 80 centimetru maršrutā, kur duets ieguva ceturto vietu, otrā godalga 100 centimetru maršrutā – piektā vieta.

Kristīnei Pfeiferei ar poniju Džoniju šīs bija tikai otrās sacensības konkūrā – šķēršļu  pārvarēšanā. Maršrutu izdevās veikt ļoti labi, kopumā iegūstot 17. vietu. «Sacensībās galvenais uzdevums bija to veikt pēc iespējas precīzāk, lieki neriskējot,» skaidro V. Marčenkova.
«Prieks, ka pēc daudzu gadu pārtraukuma Tērvetē atkal tiek rīkotas sacensības. Otrajā posmā dalībnieku skaits bija daudz lielāks un konkurence spēcīgāka  nekā pirmajā posmā. Organizatori  bija domājuši, lai dalībniekiem viss būtu saprotams un ērts. Infrastruktūra sacensību rīkošanai šeit  ir ļoti piemērota,» vērtē trenere.

Nākamās sacensības «Latvijas čempionāts konkūrā» būs Kleistu sporta bāzē no 9. līdz 11. augustam. Sacensības notiks trīs dienas dažādās grupās. «Mēmeles JSK» pārstāvēs Nikola Marčenkova ar Dancing Grace, piedaloties otrās grupas poniju konkurencē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas