Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Godina Bauskas novada skolotājus seniorus

Bauskas mākslas skolā otrdien, 8. oktobrī, svinīgi godināja novada pedagogus seniorus.

Bauskas 2. vidusskolas puišu pavadītas, Māksla skolas zālē cita pēc citas ienāca novada cienījamās skolotājas. Sirsnīgus vēlējumus dzejā veltīja Bauskas Valsts ģimnāzijas pasniedzēja Vija Cerusa.

Par pasākuma emocionālo noskaņu gādāja dziesminiece, dzejniece un arī skolotāja no Rūjienas Vita Melbārde. Viņa pedagogiem veltīja stiprus vārdus no dainām, pauda atziņu, ka skolotājs, «sakārtojot cilvēku, sakārto visu pasauli».

Sveicot skolotājus, Bauskas novada domes priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks apliecināja, ka šī ir profesija, kura cilvēkam dota uz visu mūžu: «Lai arī skolotājs ir prom no sava darba, devies pelnītā atpūtā, viņu vienmēr uz ielas kāds uzrunās ar skanīgo frāzi: «Labdien, skolotāj!» Tas noteikti būs skaists gandarījuma mirklis. Lai jums, cienījamie pedagogi, šādus mirkļus izdodas piedzīvot bieži!»

Uzrunājot pedagogus, izglītības nodaļas vadītājs Ģirts Bernauts apliecināja, ka senioru gods viņiem pienākas pelnīti, taču savā darbīgumā, aktivitātēs viņi varētu būt paraugs daudziem gados jaunākiem kolēģiem.

«Bauskas Dzīvei» to netieši apliecināja bijusī Bauskas 1. vidusskolas matemātikas pasniedzēja Anna Ābola. Lai arī skolotāja ir pensijā, viņa vai ikdienas sastopas ar skolēniem, palīdzot tiem apgūt sarežģīto skaitļu pasauli. «Tas laikam ir pat labi, ka ir, kam palīdzēt. Nav laika gausties par gadiem, sūdzēties par bezdarbību,» tā pensionētā skolotāja A. Ābola.

Astoņi Bauskas novada pedagogi saņēma pašvaldības apbalvojumus – Goda rakstus. Domes priekšsēdētājs tos pasniedza skolotājām Ievai Neikenai, Izoldei Krāģei, Marijai Baļčūnei, Līvijai Hammerai, Tusneldai Lībietei, Astrīdai Pavasarei, kā arī Anatolijam Bikam.

Pašvaldības apbalvojumu – Atzinības rakstu – saņēma skolotāji Aleksandra Bungše, Kaija Branka, Zinaīda Ivanova, Skaidrīte Gausiņa, Lauma Kronberga un Katrīna Malanka.

Bauskas novada izglītības nodaļas uzslavas raksti tika pasniegti skolotājiem, kuri šogad nosvinējuši vai svinēs nozīmīgas dzīves jubilejas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas