Godina centīgākos māju vecākos

SIA «Vides serviss» 12. februārī Bauskas 2. vidusskolas zālē rīkoja sapulci, uz kuru aicināja apsaimniekojamo māju vecākos. No 60 personām ieradās aptuveni puse.

Uzņēmuma valdes loceklis Egils Pukinskis informēja par aktualitātēm namu apsaimniekošanā un demonstrēja uzņēmuma statistikas datus. Viņš pastāstīja, ka 2014. gadā uzņēmums saņēmis 1228 avārijas pieteikumus. Dati liecina, ka lielākās problēmas rada ēku santehnika. Vairākās mājās sakārtojot ūdensvadus, apkuri un kanalizāciju, izdotos novērst liekus izdevumus. Salātu ielā 16/2, Salātu ielā 18 un Slimnīcas ielā 5 šādu izsaukumu bijis vairāk nekā 30, vairākās citās mājās – vairāk nekā 20 izsaukumu.

Pasākuma laikā E. Pukinskis un namu apsaimniekošanas nodaļas vadītāja Lilita Stepanoviča pasniedza atzinības rakstus pieciem māju vecākajiem par centīgu darbu. Rakstus saņēma Austra Gulbe, Antons Kotāns, Tatjana Šarkovska, Alita Ževneroviča un Eduards Zubāns. «Šo piecu cilvēku veikumu šogad gribam izcelt. Tas nenozīmē, ka mēs nelepojamies ar citiem māju vecākajiem. Nākamgad noteikti būs, par ko pateikties arī citiem,» tā L. Stepanoviča.

Uz tikšanos bija ieradušies arī SIA «Bauskas siltums» un SIA «Bauskas ūdenssaimniecība» pārstāvji. Māju vecākajiem bija iespēja uzdot jautājumus gan sapulces laikā, gan arī pēc tam, tiekoties ar uzņēmumu vadītājiem individuāli.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas