Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Godina pacientu ieteiktos ģimenes ārstus 2

Sešas mūspuses ģimenes ārstes - Valija Nagņibeda, Vilma Butule, Ineta Joča, Ina Mortukāne no Bauskas novada, Anna Krieva no Iecavas un Sandra Lapsa-Ārenta no Rundāles novada - pacientu vēstulēs bija ieteiktas laikraksta «Diena» akcijai «Meklējam labu ģimenes ārstu». No 1. oktobra līdz 24. decembrim akcijai pavisam bija ieteikti 123 ģimenes ārsti no dažādiem Latvijas novadiem.Akcijas noslēgumā, 15. februārī, balvas nominācijās «Profesionālis», «Mans mīļais ģimenes ārsts» saņēma Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas izraudzītie pieci ieteiktie ārsti, kuri strādā Rīgā un tās tuvumā. Rūdolfa Skaidrā prēmija - 1000 latu ārstam līdz 35 gadu vecumam - tika pasniegta Olgai Golubei, kuras ģimenes ārsta prakse ir Dagdā. Pasākumā muzicēja jaunā, talantīgā pianiste Aurēlija Šimkus, atraktīvais čellu trio «Melo M» un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas jauktais koris.  Bauskas pusē praktizējošās ģimenes ārstes balvas nesaņēma. Tomēr Vilma Butule un Valija Nagņibeda atzina, ka šī ir pirmā reize, kad ģimenes ārstiem tiek sacīts tik sirsnīgs paldies.  Pacientu ieteikto ģimenes ārstu godināšanu veidot par tradīciju sola idejas autore Inga Gorbunova, SIA «Izdevniecība «Dienas žurnāli»» galvenā redaktore un direktore. Viņa cer, ka pacienti pieradīs aktīvāk sacīt labus vārdus par saviem ārstiem un vēstuļu būs vēl vairāk.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Apčī, vesels !

Labāko izvirzīšana gan tāda pajocīga ... Ja ar smaidu,tad tās vēstules raksta ārstu pagaidām vēl uz paradīzi/elli neaizdabūtie pacienti. Vērā ņemot arī aplokšņu biezumu/trūkumu.

pirms 7 gadiem, 2013.02.18 12:56

Skaisti! Dakteri to ir pelnījuši, ka viņus kādreiz arī novērtē.

pirms 7 gadiem, 2013.02.18 12:19

Vietējās ziņas