Godina Rundāles novada labo darbu veicējus

Rundāles novada nevalstiskās organizācijas «Mums pieder pasaule» trīs biedri pagājušajā nedēļā piedalījās Borisa un Ināras Teterevu fonda labdarības un brīvprātīgo godināšanas pasākumā «Nebridis nezināsi, cik dziļš», portālu informē biedrības pārstāve Vita Reinfelde.

Uz svinīgo sarīkojumu bija aicinātas nevalstiskās bezpeļņas organizācijas, kā arī tie, kuri izmantojuši fonda sniegtās iespējas. Kultūras pilī «Ziemeļblāzma» pulcējās cilvēki no visas Latvijas, tajā skaitā pārstāvji no Rundāles novada nevalstiskās organizācijas un Rundāles pils muzeja, tā piedzīvoto atceras sviteniete Zane Alksne.

«Mums pieder pasaule» pārstāve Z. Alksne atklāj, ka pasākuma mērķis bija pateikties par darbu organizācijām, kas bez maksas veicina sabiedrības saliedēšanu, rūpējas par dzīvniekiem, rīko dažādas aktivitātes vietējiem iedzīvotājiem un citādi sniedz pozitīvu ieguldījumu sabiedrības labā. Pārstāve stāsta, ka svinīgais notikums parādīja, cik cilvēki ir darbīgi un izpalīdzīgi.

Diena sākās ar ekskursiju pa kultūras pili «Ziemeļblāzma», apmeklētāji varēja uzbraukt skatu tornī un apskatīt Vecmīlgrāvi no augšas. Svinīgajā koncertā biedrībām pasniedza pateicības rakstus. Rundāles novada biedrība netika apbalvota, jo oficiāli godināja tos, kuri jau vairākus gadus bija iesaistījušies fonda aktivitātēs.

«Mums pieder pasaule» fonda atbalstu izmanto pirmo gadu. Pateicoties tam, ieguvuši drošības ekipējumu hokejam, veloizbraucieniem, ūdens spēlēm, kā arī finansējumu balvām, kancelejas un saimnieciskajām precēm.

Pasākuma noslēgumā katram dalībniekiem pasniedza dāvanas un viesus aicināja uz mielastu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas