Godinās lielākos nodokļu maksātājus 3

Seši Bauskas rajona uzņēmumi saņems pateicības par ieguldījumu valsts kopējā budžetā. Tas notiks Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Zemgales reģiona lielāko nodokļu maksātāju ikgadējā godināšanas sarīkojumā piektdien, 30. maijā, Jelgavā, informē VID Zemgales reģiona biroja galvenā speciāliste Dace Pētersone-Gūtmane.Vairākus gadus pēc kārtas VID reģionālās iestādes vadība apmeklēja godprātīgākos uzņēmējus, lai pasniegtu Goda rakstu klātienē un aicinātu uzņēmējus uz diskusiju. VID Zemgales reģionālās iestādes biroja priekšnieka vietas izpildītāja Sandija Ātrena Zaharčenoka skaidroja, ka šogad ir mainījusies gan sveikšanas kārtība, gan arī vērtēšanas kritēriji. Šoreiz tiks sveikti arī uzņēmumi, kuri ir lielo nodokļu maksātāju reģistrā, kā arī katram uzņēmumam piešķirta sava nominācija.  Uz šo pasākumu uzaicināts finanšu ministrs Atis Slakteris, VID ģenerāldirektors Dzintars Jakāns, arī pašvaldību vadītāji. No Bauskas rajona uz godināšanas sarīkojumu uzaicināti SIA «Agrochema Latvia», «Uzvara-lauks», «Pamats pluss», «Kvēle», «Lielzeltiņi» un akciju sabiedrības «Balticovo» pārstāvji.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

xxx

Es nevaru saprast, kā var godināt dažus no minētajiem uzņēmumiem , ka tie ir lielākie nodokļu maksātāji. Lai VID apseko darbiniekus un noskaidro, kā šie uzņēmumi maksā algas daļu aploksnē un daļu oficiāli.

pirms 13 gadiem, 2008.05.29 23:25

vērotājs

Derētu izveidot kautko līdzīgu''pulicera prēmijai'' arī lielākajiem nodokļu nemaksātājiem. Esmu pārliecināts, ka Bauskā kandidātu netrūkst.

pirms 13 gadiem, 2008.05.29 12:07

Vietējās ziņas