Grāmatu svētkos Bauskā sarīko tikšanos ar rakstnieku Māri Bērziņu, astrologu Andri Raču un aktieri Aināru Ančevski 4

Bauskā 10. septembrī Grāmatu svētki notika jau 20. reizi. Tos rīkoja Bauskas Centrālā bibliotēka (CB). Atsevišķi pasākumi Bauskas bērnu bibliotēkā, Bauskas Valsts ģimnāzijā, Bauskas 2. vidusskolā un Bauskas pilsētas pamatskolā bija organizēti nelielām bērnu grupām.

Pieaugušie piedalījās sarunā ar rakstnieku Māri Bērziņu, astrologu Andri Raču un humora piesātinātās aktivitātēs kopā ar Latvijas Nacionālā teātra aktieri Aināru Ančevski. Svētku programmas saistošākā daļa bija dialogs ar rakstnieku Māri Bērziņu un kultūras žurnālisti Liegu Piešiņu. Sērijā «Es esmu...» rakstniekam šogad ir iznākusi grāmata «Nākotnes kalējs», veltīta pretrunīgi vērtētajam romānu, stāstu autoram un padomju laika politiskajam darbiniekam Vilim  Lācim.

CB direktore Māra Kuļikauska un pagastu bibliotekāres atzīst, ka lasītāju interese par jauno grāmatu ir ļoti liela, jo autors atklāj sarežģītās personības dzīves un radošās darbības nianses.

Plašāk lasiet «Bauskas Dzīves» drukātās versijas otrdienas, 14.septembra, numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Baušķinieks

Ļoti jauks un sirsnīgs pasākums.
Ļoti iepriecināja tieši A.Ančevskis.

pirms 14 dienām, 2021.09.13 08:52

optimists

Paldies Bauskas Centrālās bibliotēkas kolektīvam par iespēju tikties ar rakstnieku Māri Bērziņu, Liegu Piešiņu , astrologu Andri Raču un burvīgo , atraktīvo aktieri Ainaru Ančevski.

pirms 14 dienām, 2021.09.13 10:46

Apinis

Tas ir domāts tikai tiem stiprākajiem prātiem.

pirms 14 dienām, 2021.09.13 11:36

Tauta

Tas domāts tiem, kuri nestrādā. Pasākums katru gadu notiek darba laikā. Žēl.

pirms 14 dienām, 2021.09.13 18:18

Vietējās ziņas