Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Griķu pamatskolas skolēni iepazīstas ar pašvaldības darbu 1

Griķu pamatskolas 7. klases audzēkņi pirmdien, 10. februārī, viesojās Bauskas novada domē, portālu informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Aija Spriņķe.

Skolēni un klases audzinātāja Ludmila Baltrušaite apmeklēja novada administrāciju, lai iepazītos ar dažādo profesiju pārstāvjiem pašvaldībā. Skolēni uzklausīja novada domes priekšsēdētāju Raiti Ābelnieku, pašvaldības izpilddirektoru Jāni Kalinku, viņa vietnieci Inetu Ruhocku, novada administrācijas attīstības un plānošanas nodaļas vadītāju Ilzi Tijoni, sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāju Aiju Spriņķi.

 Kopējā sarunā viņi guva priekšstatu par novada domes un administrācijas darba specifiku. Viņi uzzināja, kādu profesiju speciālisti strādā pašvaldībā.

Skolotāja Ludmila Baltrušaite portālam pastāstīja, ka skolēni par darbu pašvaldībā klausījušies ar interesi: «Taču savas nākotnes profesijas viņi vēl nesaista ar darbu novada domē. Tas arī ir pieņemami, jo 7. klasē karjeras izpratne tomēr ir citādāka.»

L. Baltrušaite arī atklāja, ka pašlaik novada administrācijā strādā vai arī ir praksē trīs Griķu pamatskolas audzēkņi. Tas liecina gan par skolēnu labo sagatavotības līmeni, gan arī par jauniešu mērķtiecību, uzskata pedagoģe.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

boļševiks

Esam jau nodzīvojušies tik tālu, ka vairs normālu darbavietu un profesiju vairs nav - skolniekiem jāēno (debils termins) kaut kādi neko neražojoši un sabiedrībai apšaubāmu labumu nesoši indivīdi. Protams, visi tagad centīsies iefiltrēties valsts pārvaldē vai pašvaldību institūcijās, bet tie, kuriem tā radniecība tāda knapāka, būs spiesti pamest šo veiksmes un pārpilnības zemi.

pirms 6 gadiem, 2014.02.16 09:35

Vietējās ziņas