Gulbji daļu Bauskas atstāj bez elektrības 7

Daļa Bauskas iedzīvotāju svētdienas, 1. februāra, vakarā palika bez elektrības. Uzņēmuma «Sadales tīkls» operatīvā izbraukumu brigāde, saņemot signālu par notikušo, nekavējoties sāka bojājuma meklēšanu un lokalizēšanu, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu elektroapgādi pilsētas iedzīvotājiem.

A/s «Sadales tīkls» pārstāve Tatjana Smirnova stāsta, ka, svētdien Bauskā plkst. 21.55 reģistrēts vidējā sprieguma gaisvadu elektrolīnijas bojājums, kas ietekmējis elektroapgādi 36 transformatoru apakšstacijām un 2768 a/s «Sadales tīkls» klientiem Dārza, Pionieru, Pilskalna, Zaļajā, Pļavu, Upmalas, Krasta un Uzvaras ielā.

«Meklējot bojājuma vietu, konstatēts, ka vidējā sprieguma elektrolīnijas vadi posmā pār Mūsu ir pārdeguši un pārtrūkuši, ko izraisīja elektrolīnijas vados saķērušies gulbji. Kā operatīvajai izbraukumu brigādei pastāstīja aculiecinieki,  gulbji pēc saskaršanās ar vadiem  iekrituši Mūsā. Jau plkst. 23 elektroenerģijas piegāde tika atjaunota 2339 klientiem Bauskā, un turpinājās intensīvs darbs, lai pēc iespējas ātrāk elektroenerģijas piegāde tiktu atjaunota visiem klientiem. Pusstundu pēc pusnakts elektrība bija visiem,» atklāja T. Smirnova.

Iedzīvotāji tikmēr ziņojuši par sadzīves elektroiekārtu bojājumiem, kas radušies strāvas padeves traucējumu dēļ. Lietotājiem, kuru elektroietaisēm nav pieļaujami elektroenerģijas piegādes pārtraukumi vai sprieguma svārstības, T. Smirnova aicina veikt papildpasākumus un šādām elektroietaisēm uzstādīt neatkarīgu barošanas avotu, spriegumu stabilizējošās ierīces, pārslēgšanas automātiku, kā arī iedzīvotājiem nodrošināties ar bezpārtraukuma barošanas avotiem (UPS).

Vienlaikus T. Smirnova apliecināja, ka uzņēmums izskata katru konkrēto gadījumu, ja pēc elektroenerģijas piegādes traucējumiem sistēmas operatora a/s «Sadales tīkls» apkalpē un īpašumā esošajā elektrotīklā elektroenerģijas lietotājs ir konstatējis sadzīves elektroierīču bojājumu. Šādos gadījumos lietotājam ir iespēja pieteikt materiālo zaudējumu kompensēšanu, sūtot informāciju par notikumu un bojātām elektroierīcēm uz e-pastu: st@sadalestikls.lv, zvanot pa tālruni 80200403 vai rakstot vēstuli, adrese: Šmerļa iela 1, Rīga, LV-1160. Pēc visu apstākļu izvērtēšanas a/s «Sadales tīkls» lietotājam nosūtīs atbildes vēstuli ar informāciju par pieņemto lēmumu kompensēt zaudējumus vai atteikumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

???

Un kā Tu domā?

pirms 5 gadiem, 2015.02.03 15:04

tukši vārdi...

kaut kad bija informācija, ka tos vadus pār upi taisās likvidēt, lai tieši gulbji vairs tajos nesapītos, izskatās ka runas ievilkušās
...žēl putnu

pirms 5 gadiem, 2015.02.03 16:47

abi labi

likvidēt vadus pār upi varēja vien apsolit muļķis tādam pašam muļķim, kurš šim solījumam noticēja.

pirms 5 gadiem, 2015.02.05 10:23

izsistais korķis

Un es iedomājos,ka pie vainas ir tā daudzinātā elektrolietu virināšana,kas mūsu veiksmes zemē tā kā ciet, tā kā pusviru esot. Kā tur īsti - ir jau atvērts ?

pirms 5 gadiem, 2015.02.03 17:09

vasja

sestdien jau arī raustījās plašā apkaimē gaisma, likās jau, ka tad nodzisīs. svētdien gulbīšiem nepaveicās, bet kas notika sestdien ar elektrību?

pirms 5 gadiem, 2015.02.03 20:32

Piekrītu

Vasjam, tiešām arī sestdien elektrība raustījās, Bauskas Lukoil pat palicis tumsā.. a kas par problēmām? Par sestdienu gan neviens nerunā..

pirms 5 gadiem, 2015.02.03 23:18

Vietējās ziņas