Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gūst panākumus vairākās mācību priekšmetu olimpiādēs 2

Turpinās Bauskas un Rundāles novada mācību priekšmetu olimpiādes. Ir audzēkņi, kuri labus rezultātus uzrāda vairākos mācību priekšmetos.

Bauskas novada izglītības nodaļas metodiķe Māra Bauvare informē, ka šīs nedēļas ķīmijas olimpiādē 12. klašu grupā 1. vieta bija Bauskas Valsts ģimnāzijas 12. klases audzēknim Tomam Štrālam. Ķīmiju viņam pasniedz skolotāja Aija Vanaga.

9. klašu grupā ķīmijas zinībās labākā bija Bauskas 2. vidusskolas pedagoģes Anitas Zibolas audzēkne Viviāna Soņi. Savukārt otro vietu ieguva Reinis Ozols no Mežgaļu pamatskolas. Ķīmiju viņam apgūt palīdz skolotāja Ruta Šteinberga.

R. Ozols šajā mācību gadā ieguvis arī 3. vietu fizikas olimpiādē un 1. vietu bioloģijas olimpiādē. «Bauskas Dzīvei» jaunietis paskaidroja, ka panākumu pamatā ir interese par eksaktajiem mācību priekšmetiem, kā arī spēja tos ātri un viegli apgūt. Olimpiādei gatavoties palīdzējušas arī skolotājas R. Šteinberga un Ausma Rīna. «Uzdevumi mācību olimpiādēs nav viegli, nākas pamatīgi ar tiek pacīnīties. Tādēļ jo lielāks ir gandarījums, ja izdodas iegūt labus rezultātus,» tā atzīst R. Ozols.

Noskaidroti arī labākie matemātikas zinātāji. 9. klašu grupā 1. vietu ieguvis Uzvaras vidusskolas audzēknis Gints Holsts (skolotāja Valda Bičkova). 10. klašu audzēkņu vidū zinošākais bija Bauskas Valsts ģimnāzijas skolnieks Emīls Jegorovs (pedagoģe Lilita Krastiņa). Arī 11. klašu grupā labākie matemātiķi izglītojas Bauskas Valsts ģimnāzijā. 1. vietā skolotājas Vairas Karpičas skolniece Annija Varkale. 12. klašu grupā novada olimpiādē uzvarēja Bauskas Valsts ģimnāzijas audzēknis Ritvars Māsāns (pedagoģe L. Krastiņa).

Ģeogrāfijas olimpiādē 1. vietu šajā mācību gadā ieguvis Bauskas Valsts ģimnāzijas 11. klases skolnieks Deins Alksnis. Viņam ģeogrāfiju māca skolotāja Inguna Sarguna.

Noskaidroti arī angļu valodas labākie pratēji. 1. vietā Bauskas Valsts ģimnāzijas 12. klases skolnieks Aleksis Iļjins (pedagoģe Aija Bildjuga). Vidusskolēnu vidū latviešu valodas olimpiādē arī labākās zināšanas bija Bauskas Valsts ģimnāzijas 11. klases skolniecei Lienei Bokmanei (skolotāja Ināra Graudiņa). Savukārt 12. klašu grupā zinošākā bija ģimnāziste Dārta Kataņenko (pedagoģe Vija Cerusa).

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Skolotāja

Lieliski, Reini! Apsveicu ar panākumiem Anniju Varkali, Deinu Alksni, kas ir bijušie mežgalieši. Vienmēr esmu ticējusi un sapratusi, ka Mežgaļu skolā strādā pedagogi godprātīgi un ar lielu aizrautību ieinteresēt bērnus zināšanu pamatīgai apguvei. Paldies visiem skolotājiem !

pirms 6 gadiem, 2014.02.13 08:34

Vietējās ziņas