Iecavā acina uz tikšanos ar rakstnieku Andri Akmentiņu

Edvarta Virzas Iecavas bibliotēka 19. decembrī plkst. 17 ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu organizē tikšanos ar romāna «Skolotāji» autoru Andri Akmentiņu, portālu informēja bibliotēkas vadītājas pienākumu izpildītāja Jolanta Ignate.

Rakstnieks, dzejnieks, publicists Andris Akmentiņš (īstajā vārdā Andris Grīnbergs) dzeju publicē kopš 1988. gada. Ir rakstījis tekstus dziesmām, vairāku dzejas grāmatu un stāstu krājumu autors. Ieguvis Klāva Elsberga literāro prēmiju, prozas lasījumu balvu u. c. apbalvojumus. Autora dzeja tulkota angļu, zviedru, somu un dāņu valodā.

A. Akmentiņš komponē dziesmas, spēlē ģitāru un ir daudzu savu dziesmu izpildītājs.

Rakstnieka romāns «Skolotāji» 2018. gadā noslēdza izdevniecības «Dienas grāmata» 13 romānu ciklu «Mēs. Latvija, XX gadsimts»  un guvis lielu lasītāju ievērību. Šogad šis romāns ir iekļauts lasīšanas veicināšanas programmā «Vecāku žūrija 2019».

Romāns «Skolotāji» ir sadalīts četrās grāmatās, kas sniedz ieskatu 50. un 60. gados jeb tā sauktajā Hruščova laikmetā, «atkusnī». Katras centrā ir kāds lauku skolotājs ar atšķirīgu dzīves pieredzi un skatījumu uz notiekošo.

Jolanta Ignate aicina satikt rakstnieku, iesaistīties sarunā par romānu «Skolotāji» un baudīt muzikālos priekšnesumus paša autora izpildījumā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas