Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā aicina darbā veselības veicināšanas koordinētāju 10

Iecavas novada dome izsludinājusi pieteikšanos veselības veicināšanas koordinētāja amatam, kas atbrīvojies šī gada sākumā.

Pašvaldības mājaslapā iecava.lv vēstīts, ka amatam pieteikties aicina cilvēkus, kas paši ir pārliecināti veselīga dzīvesveida piekritēji, ne tikai paši dzīvo aktīvu un veselīgu dzīvi, bet ar idejām varēs aizraut citus.Iecavas domes izsludinātajai vakancei tiek gaidīti pretendenti ar augstāko izglītība, vēlams - sabiedrības veselības, medicīnas vai sporta organizācijas jomā, labām zināšanām Latvijas sabiedrības veselības likumdošanā, vismaz divu svešvalodu prasmi sarunvalodas līmenī, spēju organizēt darbu patstāvīgi, labām saskarsmes un komandas darba prasmēm.Jāiesniedz arī rekomendācijas no tagadējās vai iepriekšējās darba vietas, motivācijas vēstule ar sabiedrības veselības problēmu skatījumu un iespējamiem risinājumiem Iecavas novadā, dzīvesgājuma apraksta jeb CV, izglītību apliecinoši dokumenti.Kā ziņots, Iecavas novads bija pirmais valstī, kur ar bijušās opozīcijas deputātes Beātas Bundules iniciatīvu sadarbībā ar Veselības un sociālās aprūpes centra un sporta skolas «Dartija» speciālistiem tika sagatavota un domē apstiprināta īpaša veselības veicināšanas programma. Tās īstenošanai pašvaldībā tika izveidots īpašs amats.Pērn septembrī darbu jaunveidotajā amatā sāka Agnese Rācene, dažos mēnešos sarīkojot daudzus veiksmīgus veselības pasākumus dažāda gadagājuma cilvēkiem, sekmīgi sadarbojoties ar jaunatnes lietu speciālisti, skolām, sociālo dienestu, bibliotēkām u.c. Tomēr ar šī gada sākuma viņa darbu atstājusi. A. Rācene «Bauskas Dzīvei» neatklāja aiziešanas iemeslus, taču pateicās Iecavas novada ļaudīm par sadarbību un novēlēja turēties pie veselīga dzīvesveida.Pieteikumus vakancei jāiesniedz līdz 1. februārim personīgi vai pa pastu Iecavas novada domes kancelejā Skolas ielā 4, Iecavā, LV- 3913. Uzziņas pa tālruni 63942443.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

skeptiķis

Veicini, cik gribi.Veselības jomā nekas nemainīsies, joprojām vislielākā saslimstība Eiropā ar sirds asinsvadu slimībām u.c. Tam ir nepieciešama ilgstoša mērķtieciga valsts politika. Kamēr būs tikai saukļi, pat vislabākais speciālists vienā novadā neko neglābs. Un veselības veicināšanai gan noteikti ir daudz plašāks saturs, kā sporta speciālists varētu zināt....

pirms 7 gadiem, 2013.01.21 13:12

uh

Kā tā? Paši pieņem pēc tam paši noapēd nost.. Jociga tauta! Ai ai! Diez kurš tad strādās par tādu algu ar tādām prasībām!!!! UH!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.01.20 22:06

Kārlis

Cik zinu, meitene tapa izēsta no darba. kādam nepatika

pirms 7 gadiem, 2013.01.20 21:49

speciāliste

Sestdienās vajag atpūsties...Jūs neievērojat darba un atpūtas pauzes cien. Ērgles k-dze, tad nebūs tautas maldināšana.... Bauskas dzīve jau sāk izskatīties pēc dzeltenās preses....ļoti neprecīza informācija....vai tad laikraksta sūtība nav sabiedrību precīzi, ātri un patiesi informēt...tā vismaz jābūt no lasītāja viedokļa!

pirms 7 gadiem, 2013.01.20 19:37

jauna vakance

Jo tālāk jo trakāk! Vai ir ,,jēga'' no šiem rakstiem...ka tiek maldināti lasītāji ....vai kāds par to atbild...vai saņem naudu...! Atvainošanos jau nesagaidīt!
No Iecavas mājas lapas...skaidri viss ir uzrakstīts...
...Iecavas novadā, LV- 3913, līdz 1. februārim personīgi vai pa pastu (pasta zīmogs 01.02)...
Ērglei gadās...ļoti operatīvs info materiāls...tikai mazliet aizkavējies. Liekas, ka viņai pēdējā laikā kaut kāda aizture uz info!Problēmas ar kopēšanu no vienas uz otru mājas lapu....

pirms 7 gadiem, 2013.01.20 19:31

lēmumu pieņēma maija sēdē, «Bauskas Dzīvi» informēja pašvaldības juriste Gita Kravala...
...Motivācijas vēstule ar savu redzējumu par sabiedrības veselības problēmām un to risinājumu Iecavas novadā, rekomendācijas, dzīvesgājuma apraksts jeb CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas jāiesniedz Iecavas novada domes kancelejā līdz 23. jūlijam personīgi vai jāsūta dokumenti pa pastu
Nesaprotu, bet liekas, ka te kāda ir sagājusi sviestā

pirms 7 gadiem, 2013.01.20 16:42

Pretendentiem jābūt augstākajai izglītībai, vēlams sabiedrības veselības, medicīnas vai sporta organizatora specialitātē, labām zināšanām sabiedrības veselības likumdošanā, vismaz divu svešvalodu prasmei sarunvalodas līmenī. Koordinatoram jāspēj organizēt darbu patstāvīgi, izmantojot labas saskarsmes iemaņas un prasmi strādāt komandā.

Tā ir Valsts un pašvaldību problēma- prasības augstas, bet alga 326.68 Ls uz rokas. Krietni mazāk, kā saņem loģistikas krāvējs bez izglītības.

pirms 7 gadiem, 2013.01.20 16:06

???

Kaut kas te neiet kopā..... Rācene strādā, līdz 23. jūlijam jāpiesakās.. Pavirši uzrakstits raksts.

pirms 7 gadiem, 2013.01.20 15:34

...

Unkas tad ieņems? Tur tak jau sen strādā meitene Rācene. Vai tad jau ir prom, atkal no jauna meklē....? Šis raksts ir vecs un veca info....

pirms 7 gadiem, 2013.01.20 15:00

Iecavas draugs

Vai tad nu tiešām sen nav zināms kas šo amatu ieņems ? Vai tad vajadzīgi kaut kādi konkursi?

pirms 7 gadiem, 2013.01.20 14:59

Vietējās ziņas