Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Iecavā aicina uz Rēzeknes «Zaļo pakalnu kora» koncertu

 Svētdien, 25. augustā, Iecavas parka estrādē notiks Rēzeknes «Zaļo pakalnu kora» koncerts, portālu informē kultūras nama mākslinieciskā vadītāja Laimrota Jaunzeme.

Rēzeknes koris ir televīzijas šova «Koru kari 3» uzvarētājs. Kopā ar kori koncertā uzstāsies brāļi Puncuļi, Inga Mazure, Aija Eriņa, duets «Ginc un Es», kā arī Normunds Zušs ar grupu «Galaktika».

Koncerts sāksies pulksten 17. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Iecavas kultūras namā un bilesuparadize.lv. Koncerta dienā ieejas maksa būs nedaudz lielāka.

L. Jaunzeme informē, ka rudenī jauno sezonu sāks amatierkopas. Kultūras namā var dejot līnijdejas, šovdejas grupā «Matrix», sporta dejas, vēderdejas grupā «Amira». Tradicionālās dejas izpilda jauniešu deju grupa «Jezga», senioru deju kopa «Iecavnieks» un vidējās paaudzes deju kolektīvs «Iecava», kuri šovasar bija Dziesmu un deju svētku dalībnieku pulkā.

Varēs iesaistīties folkloras kopā «Tarkšķi» un jauktajā korī «Iecava». Kultūras namā notiek arī jauktā ansambļa «Svētdiena» mēģinājumi.
Pirmsskolas, sākumskolas un pamatskolas vecuma bērni var dziedāt popgrupā, mazos dancotgribētājus gaidīs pirmsskolas vecuma bērnu deju grupā. Nodarbības atsāks improvizācijas teātris. Vairāk informācijas var iegūt pa tālruni 63941234.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas